Wydanie nr 140/2018, Niedziela 20.05.2018
imieniny: pokaż (10 imion)Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody


Nowy Dwór Gd. Żuławy wkoło - 25.09.2016

Maraton Żuławy Wkoło po raz kolejny zawita do naszego miasta. Będzie "rowerowo" 25 września 2016 r. w godzinach 8:00 - 15:00. Start i Biuro Startowe mieści się w Żuławskim Ośrodku Kultury ul. Kopernika 17 w Nowym Dworze Gdańskim. Biuro czynne w przeddzień imprezy od 17:00 do 20:00 oraz w dniu imprezy od 6:30 do 9:30. Meta z tzw. odczytem czasu przejazdu znajduje się w tym samym miejscu co start. Tu następuje też ceremonia medalowa, a następnie pasta party, drink oraz masaż powysiłkowy. Idei organizowanych maratonów przyswieca brak jakiejkolwiek klasyfikacji i niewyłanianie pojedynczego tryumfatora. Każdy, kto dojedzie do mety, traktowany jest jak zwycięzca. Nieważne na jakim rowerze jeździsz, ważne że ustanowisz swój własny rekord!

TRASY:

KÓŁECZKO 55 km Trasa krótka, szybka i ze smakiem. Dystans 55 km pozwala realizować zarówno sportowe ambicje w jeździe na czas jak i cele rekreacyjno-turystyczne. Wyjątkowa propozycja dla amatorów rowerów niewyścigowych, górskich, retro i innych, dla osób towarzyszących długodystansowcom, a także dla tych, którzy sukcesywnie pragną powiększać pokonywany z nami dystans. Start z Nowego Dworu Gdańskiego. Na półmetku trasa zbiega się z pozostałymi dystansami, by wspólnie podążać do mety zlokalizowanej na przedmieściach Nowego Dworu Gdańskiego. Starty w godz.: 9.30-10.30, w grupach 15 osobowych co 2 minuty. 

KÓŁKO 75 km Dla wszystkich sympatyków średnich dystansów przygotowana jest trasa „KÓŁKO” dystans 75 kilometrów. Dedykowana jest średnio zaprawionym kolarzom i wszystkim tym, którzy wierzą, że dadzą radę. Odpowiednio zaplanowane bufety kolarskie sprzyjają sukcesywnemu pokonaniu cyklicznej depresji w dobrym nastroju. Ostatnie kilometry są wspólne dla wszystkich uczestników i gwarantują kolarski tryumf. Starty w godz.: 8.30-9.30 

KOŁO 140 km Pełny dystans Żuławy Wkoło gwarantuje spocone czoło i dostarcza sporo pozytywnych wrażeń kolarskich. Wytworzona dawka endorfin i tzw. superkompensacja w kilka dni po maratonie pozwala na pokonywanie depresji, nie tylko cyklicznych, przez cały rok. 

Starty w godz.: 8.00-8.30, w grupach 15 osobowych co 2 minuty. 

Rejestracja: http://zulawywkolo.pl/zgloszenia/rejestracja/

 Więcej informacji na stronie: http://zulawywkolo.pl/

Edyta Kozakiewicz

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.