Wydanie nr 230/2017, Piątek 18.08.2017
imieniny: pokaż (8 imion)Klara, Ilona, Tacjana, Tworzysława, Helena, Agapit, Bogusława, Bronisław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl

Nowy Dwór Gd. Rozgrywki Żuławskiej Halowej Piłki Nożnej. Terminarz. Kiedy mecze? - 26.11.2016

Nowy Dwór Gd. Rozgrywki Żuławskiej Halowej Piłki Nożnej. Terminarz. Kiedy mecze? - 26.11.2016
W sobotę, 26 listopada 2016 roku rozpoczyna swoje rozgrywki kolejna edycja Żuławskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. W sezonie 2016/2017 do rozgrywek przystąpi osiemnaście zespołów, 8 w I Lidze oraz 10 w II lidze. W rozgrywkach pierwszej ligi zagrają: Stol-Ar Stolmach, Sajmon Team, Thermel Doświadczeni, Hemako Sztuttozzeria Sztutowo, Auto-Kajtek Hemako Sztutowo, Green&Joy; Willa Joker, Mejer Lokale dla Firm oraz Centrum Motoryzacyjne T&T. Drugoligową stawkę tworzyć będą następujące zespoły: KS Tuja – ŻBS, Polbuk.pl, Morze Hartog Stegna, Pogotowie Procentowe, Gravel Mady Ostaszewo, Superagent.com. pl, Sztutozzeria Sztutowo, Powiśle Nowa Kościelnica, Optylux Salon Optyczny oraz Bryza Sztutowo. Zespoły pierwszoligowe rozegrają mecze systemem „każdy z każdym” mecz i rewanż. Natomiast drugoligowcy w pierwszej rundzie grać będą system: „każdy z każdym”. W drugim etapie rozgrywek zespoły podzielone zostaną na dwie grupy (I grupa: miejsca od 1 do 5) oraz II grupa ( miejsca od 6 do 10). Zespoły w tych podgrupach rozegrają mecze każdy z każdym (bez rewanży). Tabela prowadzona będzie z zaliczeniem wszystkich meczy z pierwszej rundy.

 

Http://Www.Autoczescionline24.pl

 

TERMINARZ II LIGA OPEN sezon 2016/2017

I Kolejka 26.11.2016 r. (Sobota)

10.00

KS Tuja – ŻBS

Superagent.com.pl

 

11.00

Polbuk.pl

Sztutozzeria Sztutowo

 

12.00

Morze Hartog Stegna

Powiśle Nowa Kościelnica

 

13.00

Pogotowie Procentowe

Optylux Salon Optyczny

 

14.00

Gravel Mady Ostaszewo

Bryza Sztutowo

 

II Kolejka 03.12.2016 r. (Sobota)

10.00

Optylux Salon Optyczny

Powiśle Nowa Kościelnica

 

11.00

Morze Hartog Stegna

Superagent.com.pl

 

12.00

Pogotowie Procentowe

Polbuk.pl

 

13.00

Bryza Sztutowo

Sztutozzeria Sztutowo

 

14.00

Gravel Mady Ostaszewo

KS Tuja – ŻBS

 

III Kolejka 10.12.2016 r. (Sobota)

10.00

Sztutozzeria Sztutowo

Morze Hartog Stegna

 

11.00

Optylux Salon Optyczny

Gravel Mady Ostaszewo

 

12.00

KS Tuja – ŻBS

Polbuk.pl

 

13.00

Powiśle Nowa Kościelnica

Pogotowie Procentowe

 

14.00

Superagent.com.pl

Bryza Sztutowo

 

IV Kolejka 11.12.2016 r. (Niedziela)

14.00

Sztutozzeria Sztutowo

Gravel Mady Ostaszewo

 

15.00

KS Tuja – ŻBS

Pogotowie Procentowe

 

16.00

Superagent.com.pl

Optylux Salon Optyczny

 

17.00

Polbuk.pl

Morze Hartog Stegna

 

18.00

Powiśle Nowa Kościelnica

Bryza Sztutowo

 

V Kolejka 17.12.2016 r. (Sobota)

10.00

Bryza Sztutowo

Optylux Salon Optyczny

 

11.00

Gravel Mady Ostaszewo

Powiśle Nowa Kościelnica

 

12.00

Pogotowie Procentowe

Sztutozzeria Sztutowo

 

13.00

Morze Hartog Stegna

KS Tuja – ŻBS

 

14.00

Polbuk.pl

Superagent.com.pl

 

VI Kolejka 06.01.2017 r. (Piątek)

10.00

Polbuk.pl

Gravel Mady Ostaszewo

 

11.00

Morze Hartog Stegna

Pogotowie Procentowe

 

12.00

KS Tuja – ŻBS

Bryza Sztutowo

 

13.00

Sztutozzeria Sztutowo

Optylux Salon Optyczny

 

14.00

Superagent.com.pl

Powiśle Nowa Kościelnica

 

VII Kolejka 07.01.2017 r. (Sobota)

10.00

Pogotowie Procentowe

Superagent.com.pl

 

11.00

Gravel Mady Ostaszewo

Morze Hartog Stegna

 

12.00

Bryza Sztutowo

Polbuk.pl

 

13.00

Optylux Salon Optyczny

KS Tuja – ŻBS

 

14.00

Powiśle Nowa Kościelnica

Sztutozzeria Sztutowo

 

VIII Kolejka 15.01.2017 r. (Niedziela)

10.00

KS Tuja – ŻBS

Powiśle Nowa Kościelnica

 

11.00

Polbuk.pl

Optylux Salon Optyczny

 

12.00

Superagent.com.pl

Sztutozzeria Sztutowo

 

13.00

Morze Hartog Stegna

Bryza Sztutowo

 

14.00

Pogotowie Procentowe

Gravel Mady Ostaszewo

 

IX Kolejka 21.01.2017 r. (Sobota)

10.00

Optylux Salon Optyczny

Morze Hartog Stegna

 

11.00

Bryza Sztutowo

Pogotowie Procentowe

 

12.00

Gravel Mady Ostaszewo

Superagent.com.pl

 

13.00

Powiśle Nowa Kościelnica

Polbuk.pl

 

14.00

Sztutozzeria Sztutowo

KS Tuja – ŻBS

 

X Kolejka 29.01.2017 r. (Niedziela)

10.00

Miejsce 7

Miejsce 8

 

11.00

Miejsce 9

Miejsce 10

 

12.00

Miejsce 2

Miejsce 3

 

13.00

Miejsce 4

Miejsce 5

 

Pauza: Miejsce 1, Miejsce 6

XI Kolejka 04.02.2017 r. (Sobota)

10.00

Miejsce 1

Miejsce 4

 

11.00

Miejsce 3

Miejsce 5

 

12.00

Miejsce 6

Miejsce 9

 

13.00

Miejsce 8

Miejsce 10

 

Pauza: Miejsce 2, Miejsce 7

XII Kolejka 11.02.2017 r. (Sobota)

10.00

Miejsce 7

Miejsce 9

 

11.00

Miejsce 6

Miejsce 10

 

12.00

Miejsce 2

Miejsce 4

 

13.00

Miejsce 1

Miejsce 5

 

Pauza: Miejsce 3, Miejsce 8

XIII Kolejka 18.02.2017 r. (Sobota)

10.00

Miejsce 2

Miejsce 5

 

11.00

Miejsce 1

Miejsce 3

 

12.00

Miejsce 7

Miejsce 10

 

13.00

Miejsce 6

Miejsce 8

 

Pauza: Miejsce 4, Miejsce 9

XIV Kolejka 25.02.2017 r. (Sobota)

10.00

Miejsce 8

Miejsce 9

 

11.00

Miejsce 6

Miejsce 7

 

12.00

Miejsce 3

Miejsce 4

 

13.00

Miejsce 1

Miejsce 2

 

Pauza: Miejsce 5, Miejsce 10

14.00  Podsumowanie rozgrywek II LIGI OPEN

      

 

 I Runda system: „każdy z każdym” (bez rewanży), II runda: zespoły podzielone na dwie grupy mecz każdy z każdym (bez rewanży), tabele z zaliczeniem wszystkich meczy z pierwszej rundy:

I grupa: Miejsca od 1 do 5

II grupa: Miejsca od 6 do 10.

TERMINARZ I LIGA OPEN sezon 2016/2017

I KOLEJKA 26.11.2016 r. (Sobota)

15.00

Stol-Ar Stolmach

Auto Kajtek Hemako Sztutowo

 

16.00

Sajmon Team

Green&joy Willa Joker

 

17.00

Thermel Doświadczeni

Mejer Lokale dla Firm

 

18.00

Hemako Sztutozzeria Sztutowo

Centrum Motoryzacyjne T&T

 

II KOLEJKA 27.11.2016 r. (Niedziela)  

14.00

Hemako Sztutozzeria Sztutowo

Thermel Doświadczeni

 

15.00

Mejer Lokale dla Firm

Auto Kajtek Hemako Sztutowo

 

16.00

Stol-Ar Stolmach

Sajmon Team

 

17.00

Green&joy Willa Joker

Centrum Motoryzacyjne T&T

 

III KOLEJKA 03.12.2016 r. (Sobota)  

15.00

Sajmon Team

Centrum Motoryzacyjne T&T

 

16.00

Auto Kajtek Hemako Sztutowo

Hemako Sztutozzeria Sztutowo

 

17.00

Stol-Ar Stolmach

Thermel Doświadczeni

 

18.00

Green&joy Willa Joker

Mejer Lokale dla Firm

 

III KOLEJKA 03.12.2016 r. (Sobota)  

15.00

Sajmon Team

Centrum Motoryzacyjne T&T

 

16.00

Auto Kajtek Hemako Sztutowo

Hemako Sztutozzeria Sztutowo

 

17.00

Stol-Ar Stolmach

Thermel Doświadczeni

 

18.00

Green&joy Willa Joker

Mejer Lokale dla Firm

 

IV KOLEJKA 10.12.2016 r. (Sobota) 

15.00

Green&joy Willa Joker

Thermel Doświadczeni

 

16.00

Hemako Sztutozzeria Sztutowo

Mejer Lokale dla Firm

 

17.00

Stol-Ar Stolmach

Centrum Motoryzacyjne T&T

 

18.00

Auto Kajtek Hemako Sztutowo

Sajmon Team

 

V KOLEJKA 17.12.2017 r. (Sobota)  

15.00

Centrum Motoryzacyjne T&T

Mejer Lokale dla Firm

 

16.00

Sajmon Team

Hemako Sztutozzeria Sztutowo

 

17.00

Thermel Doświadczeni

Auto Kajtek Hemako Sztutowo

 

18.00

Stol-Ar Stolmach

Green&joy Willa Joker

 

VI KOLEJKA 06.01.2017 r. (Piątek) 

15.00

Green&joy Willa Joker

Hemako Sztutozzeria Sztutowo

 

16.00

Sajmon Team

Thermel Doświadczeni

 

17.00

Centrum Motoryzacyjne T&T

Auto Kajtek Hemako Sztutowo

 

18.00

Mejer Lokale dla Firm

Stol-Ar Stolmach

 

VII KOLEJKA 07.01.2017 r. (Sobota)  

15.00

Mejer Lokale dla Firm

Sajmon Team

 

16.00

Stol-Ar Stolmach

Hemako Sztutozzeria Sztutowo

 

17.00

Auto Kajtek Hemako Sztutowo

Green&joy Willa Joker

 

18.00

Centrum Motoryzacyjne T&T

Thermel Doświadczeni

 

VIII KOLEJKA 15.01.2017 r. (Niedziela)   

15.00

Auto Kajtek Hemako Sztutowo

Stol-Ar Stolmach

 

16.00

Green&joy Willa Joker

Sajmon Team

 

17.00

Mejer Lokale dla Firm

Thermel Doświadczeni

 

18.00

Centrum Motoryzacyjne T&T

Hemako Sztutozzeria Sztutowo

 

IX KOLEJKA 21.01.2017 r. (Sobota) 

15.00

Thermel Doświadczeni

Hemako Sztutozzeria Sztutowo

 

16.00

Auto Kajtek Hemako Sztutowo

Mejer Lokale dla Firm

 

17.00

Centrum Motoryzacyjne T&T

Green&joy Willa Joker

 

18.00

Sajmon Team

Stol-Ar Stolmach

 

X KOLEJKA 29.01.2017 r. (Niedziela) 

14.00

Centrum Motoryzacyjne T&T

Sajmon Team

 

15.00

Thermel Doświadczeni

Stol-Ar Stolmach

 

16.00

Hemako Sztutozzeria Sztutowo

Auto Kajtek Hemako Sztutowo

 

17.00

Mejer Lokale dla Firm

Green&joy Willa Joker

 

XI KOLEJKA 04.02.2017 r. (Sobota) 

14.00

Thermel Doświadczeni

Green&joy Willa Joker

 

15.00

Mejer Lokale dla Firm

Hemako Sztutozzeria Sztutowo

 

16.00

Centrum Motoryzacyjne T&T

Stol-Ar Stolmach

 

17.00

Sajmon Team

Auto Kajtek Hemako Sztutowo

 

XII KOLEJKA 11.02.2017 r. (Sobota)   

14.00

Auto Kajtek Hemako Sztutowo

Thermel Doświadczeni

 

15.00

Hemako Sztutozzeria Sztutowo

Sajmon Team

 

16.00

Mejer Lokale dla Firm

Centrum Motoryzacyjne T&T

 

17.00

Green&joy Willa Joker

Stol-Ar Stolmach

 

XIII KOLEJKA 18.02.2017 r. (Sobota)   

14.00

Hemako Sztutozzeria Sztutowo

Green&joy Willa Joker

 

15.00

Stol-Ar Stolmach

Mejer Lokale dla Firm

 

16.00

Thermel Doświadczeni

Sajmon Team

 

17.00

Auto Kajtek Hemako Sztutowo

Centrum Motoryzacyjne T&T

 

XIV KOLEJKA 25.02.2017 r. (Sobota) 

14.30

Sajmon Team

Mejer Lokale dla Firm

 

15.30

Hemako Sztutozzeria Sztutowo

Stol-Ar Stolmach

 

16.30

Green&joy Willa Joker

Auto Kajtek Hemako Sztutowo

 

17.30

Thermel Doświadczeni

Centrum Motoryzacyjne T&T

 

18.30  Podsumowanie rozgrywek

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.