Wydanie nr 111/2024, Sobota 20.04.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Amalia, Sekundyn, Teodor, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Nawoj, Szymon, Sulpicjusz, Czesław, Ursycyn
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gd. W Lidze siatkówki kobiet zmiana lidera. Wyniki II rundy - 10.12.2016

W drugiej rundzie rozgrywek Miejskiej Ligi Siatkówki Kobiet doszło do dużej niespodzianki. Uchodzący za faworyta rozgrywek, doświadczony zespół stegieńskiej Olimpii przegrał 1:2 z podopiecznymi Artura Bryka, młodzieżowym zespołem UKS Ogólniak I. Nieco zdenerwowane porażką stegnianki omal nie przegrały kolejnego meczu z drugim garniturem UKS Ogólniak. Jednak po pierwszym secie przegranym przez zespół Olimpii 17:25, w dwóch kolejnych setach rutyna wzięła górę i zespół Olimpii zwyciężył 2:1. Ale porażka kosztowała siatkarki Olimpii utratę przodownictwa w tabeli na rzecz zespołu Świstaczki. Zespół ten w tej serii gier pokonał po 2:0 UKS Ogólniak II oraz groźne Żuławy i z dwunasto punktową zdobyczą usadowił się na czele tabeli. Na drugiej pozycji z jedenasto punktowym dorobkiem plasują się Żuławy. Drużyna ta pokonała w tej rundzie Amatorki i Batmanki w identycznym stosunku 2:0. Jak dotychczas nie wiedzie się drużynie Batmanki, która z zerowym kontem punktowym zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Kolejne mecze rozegrane zostaną 4 lutego przyszłego roku. - Najciekawiej w tej serii gier zapowiadają się mecze: Żuławy – Olimpia oraz Świstaczki – Olimpia - mówi Tadeusz Studziński.

Wyniki II rundy: 10 grudnia 2016 roku

UKS Ogólniak I – Olimpia 2: 1 ( 22:25; 25:22; 15:11 )

Olimpia – UKS Ogólniak II 2:1 ( 17:25; 25:4; 15:9 )

Amatorki – UKS Ogólniak I 0:2 ( 13:25; 24:26 )

Świstaczki – UKS Ogólniak II 2:0 ( 25:14; 25:9 )

Żuławy – Amatorki 2: 0 ( 25:9;25:19 )

Żuławy - Świstaczki 0:2 ( 15:25; 15:25 )

Batmanki – Amatorki 0:2 ( 16:25;11:25 )