Wydanie nr 140/2018, Niedziela 20.05.2018
imieniny: pokaż (10 imion)Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody

Nowy Dwór Gd. 27- latek z narkotykami - 03.01.2017

Dzięki pracy operacyjnej policjantów pionu kryminalnego z Komendy Powiatowej w Nowym Dworze Gdańskim zatrzymany został 27-latek podejrzewany o posiadanie narkotyków oraz udzielania tych substancji innym osobom. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 3lat pozbawienia wolności.

Nowodworscy kryminalni, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, natrafili na trop mężczyzny, który mógł posiadać środki odurzające. Funkcjonariusze postanowili zweryfikować posiadane ustalenia i dokładnie sprawdzić wszelkie ślady prowadzące do podejrzewanego. Ich przypuszczenia potwierdziły się w piątek w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych 27-letniego mężczyzny w jednym z domów na terenie nowego dworu gdańskiego.

Do kontroli pomieszczeń mieszkalnych, które zajmował mężczyzna wykorzystano psa służbowego do wyszukiwania zapachów środków odurzających. W mieszkaniu tym policjanci znaleźli dwa woreczki strunowe z zawartością białego proszku, woreczek z zawartością suszu roślinnego oraz kilkanaście tabletek. 27-latek został zatrzymany i przewieziony do nowodworskiej komendy.

Badanie testerem potwierdziło, że zabezpieczone przez policjantów substancje to amfetamina o wadze 7,24 grama, marihuana o wadze 12.12 grama, metedron o wadze 8,70 grama i 21 sztuk tabletek extazy. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W trakcie dalszych przesłuchań mężczyźnie udowodniono jeszcze udzielanie środków odurzających innym osobom , za które grozi również 3 lata pozbawienia wolności.

 

Informacja: kpp nowy dwór gd.

Edyta Kozakiewicz

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.