Wydanie nr 174/2018, Sobota 23.06.2018
imieniny: pokaż (6 imion)Józef, Wanda, Agrypina, Zenon, Albin, Anna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody

Paulina Czartowska - kandydatka z Malborka walczyć będzie o koronę Miss Ziemi Elbląskiej - 17.02.2017

Paulina Czartowska - kandydatka z Malborka walczyć będzie o koronę Miss Ziemi Elbląskiej - 17.02.2017 fot. Miss Ziemi Elbląskiej
Paulina Czartowska jest kandydatką z Malborka, która 22 kwietnia br. w teatrze w Elblągu walczyć będzie o koronę Miss Ziemi Elbląskiej 2017 w kategorii osób dorosłych.

Paulina ma 24 lata i 175 cm wzrostu. Jest wprawdzie rodowitą elblążanką, obecnie jednak mieszka i pracuje w Malborku i w konkursie będzie reprezentować właśnie nasze miasto.

- Moim głównym zainteresowaniem jest sport, ale bardzo interesuję się zdrowym trybem życia, podróżami, modelingiem. Jestem osobą ambitną, szybko uczącą się, sympatyczną i otwartą. Szybko nawiązuje kontakt z ludźmi, a na mojej twarzy dominuje uśmiech. Należę do osób pewnych siebie, wierzę w swoje możliwości, a wiara czyni cuda. Jestem żądna przygód i ciekawa świata, stąd moja kandydatura na miss - tak opisuje siebie nasza kandydatka.

Podczas finału 20 dziewcząt wystąpi w siedmiu kreacjach. Poza obowiązkowymi jak na takie konkursy strojami kąpielowymi, sukniami wieczorowymi czy ślubnymi, zaprezentują się również w strojach sportowych, koktajlowych czy kolekcji znanych marek.

Oprócz tytułu Miss i dwóch Wicemiss, do zdobycia będą również szarfy Miss Czytelników Dziennika Elbląskiego, Miss PortEl.pl i Miss Publiczności. Nowością będzie przyznanie po raz pierwszy tytułu Miss Gracja przez Konrada Młodzińskiego, tancerza oraz choreografa, który przygotowuje kandydatki do jubileuszowej 20.Gali Finałowej. 

Życzymy Paulinie zdobycia tytułu Miss Ziemi Elbląskiej 2017 i będziemy jej kibicować. Malbork ma szczęście do pięknych ukoronowany kobiet, mamy nadzieję, że i tym razem ich poczet się powiększy.

zdjęcie: archiwum organizatora

 

Informacja: 82-200.pl

Dawid Bochon

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Piote
Piote 17.02.2017, 13:45
Mmmmm to jest to