Wydanie nr 140/2018, Niedziela 20.05.2018
imieniny: pokaż (10 imion)Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody


Kradł suszarki i prostownice wpadł pod marketem -15.02.2017

Kradł suszarki i prostownice wpadł pod marketem -15.02.2017 fot. https://pixabay.com
Policjantem jest się nie tylko na służbie. Udowodnił to policjant Wydziału Kryminalnego z Malborka. Funkcjonariusz w drodze na służbę zauważył młodego mężczyznę, który na zapleczu jednego z malborskich marketów pakował do plecaka suszarki i prostownice. Dzięki jego natychmiastowej reakcji sprzęt o wartości 330 złotych został odzyskany. Wobec mężczyzny policjanci sporządzili wniosek do sądu.

W środę (15 lutego br.) przed godziną 7.00 rano policjant idąc do pracy zauważył młodego mężczyznę, który na zapleczu jednego z marketów przepakowywał do plecaka suszarki i prostownice. Jego zachowanie wydało się funkcjonariuszowi podejrzane.

Policjant o swoich spostrzeżeniach niezwłocznie poinformował dyżurnego, jednocześnie cały czas obserwując mężczyznę. Na miejsce przyjechali policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego, którzy zatrzymali 21-letniego mieszkańca Sztumu. Skradziony przez niego sprzęt o wartości 330 złotych funkcjonariusze przekazali kierownikowi sklepu.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna był już wielokrotnie karany za kradzieże. Policjanci skierowali wobec niego wniosek do sądu o ukaranie.

 

Info : KPP Malbork

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.