Wydanie nr 296/2017, Poniedziałek 23.10.2017
imieniny: pokaż (12 imiona)Seweryn, Giedymin, Małogost, Marlena, Ignacy, Roman, Jan, Domicjusz, Gracjan, Gracjana, Gracjanna, Klotylda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl

Jantar: XIX Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. Jagoda Ławska Bursztynową Miss Polski Jantar 2017. (foto, wideo relacja) - 14-15.07.2017

Jantar: XIX Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. Jagoda Ławska Bursztynową Miss Polski Jantar 2017. (foto, wideo relacja) - 14-15.07.2017
Po raz XIX nad brzegiem morza w Jantarze zmagali się poławiacze bursztynu. Świeciło słońce, bursztynu było w bród, a wieczorem występy gwiazd.

 

Http://Www.Autoczescionline24.pl

Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji :

  • wybory Bursztynowej Miss
  • atrakcje dla dzieci
  • pokazy ratownicze WOPR

Imprezą towarzyszącą był Summer Amber Festival , którego gwiazdami będą między innymi : Kate Ryan, Boys, Kasia Nova, Shaun Baker & Jessica Jean.

 

Imprezę prowadził znany prezenter sportowy TVP 1 Rafał Patyra.

 

Zobacz foto i wideo relację Zulawyimierzeja24.pl

 
 
Wyniki XIX Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu Jantar 2017
 
Komunikat prasowy nr 5/2017

 Piątek:   finał do lat 10: 

                                        1m.Bąkowska Dominika             Wojtowizna                      102,4 gr
                                        2m.Antkiewicz Tymoteusz          Ruda Śląska                      99,7
                                        3m.Zwiegela Melissa                  Niemcy                              96,3
                                        4m.Bryk Adam                           Elbląg                                 86,1
                                        5m.Brudnicki Bartosz                Ciechanów                          84,8
                                        6m.Wojciechowska Jagoda       Warszawa                          82,7
                                        7m.Katafiasz Eryk                     Szwecja                             79,7
                                        8m.Rocławska Natalia              Gdańsk                               68,8
                                        9m.Iwan Igor                             Lubartów                            57,6
                                       10m.Chorzewska Magda           Józefów                              55,3
                                     ..................................................................................................   
             
                  Finał do lat 16:  

                                       1m.Edel Eva                          Rosja                            128,7
                                       2m.Bryk Kuba                        Elbląg                           126,6
                                       3m.Pawlikowski Igor              Chodnów                      118,2
                                       4m.Jerzyk Justyna                 Kalisz                           112,8
                                       5m.Rębas Natalia                  Glina                            112,7
                                       6m.Kowalczyk Daria              Warszawa                   112,6
                                       7m.Szkutnik Hanna               Pruszków                     108,3
                                       8m.Gałan Marcel                   Łódż                             101,7
                                       9m.Skalmierski Marcel           Łódż                              82,0
                                      10m.Wilk Bartosz                    Radom                           79,7
                                    ....................................................................................................
 
 
          Sobota:Finał "senior"      

                                      1m.Stiler Paweł                              Bytom                           141,4
                                      2m.Rychłowski Przemysław           Boczki Stare                          138,2
                                      3m.Górka Krzysztof                       Knurów                          125,0
                                      4m.Pogorzelska Anna                    Pruszków                      123,9
                                      5m.Baraniecki Tadeusz                  Kętrzyn                          116,4
                                      6m.Leśniak Paweł                          Kraków                          114,3
                                      7m,Kirchhof Julia                            Rybno                           112,6
                                      8m.Mrowiec Michaela                     Tworków                       117,7
                                      9m.Pyra Marta                                Jantar                           107,8
                                    10m.Katafiasz Dominik                     Szwecja                        101,1
                                 ..............................................................................................................
               
          Sobota:Finał VIP  

                                     1m.Wysocki Wojciech                 Warszawa                         129,1
                                     2m.Kurowska Andżelika              Warszawa                         123,6
                                     3m,Crespo Pero                          Hiszpania   Palafolls         118,2
                                     4m.Firlet Bartłomiej                     Warszawa                         112,8
                                     5m.Hawtkowska Magda              Stegna                              112,2
                                     6m.Ławniczak Andrzej                Gdynia                              111,1
                                     7m.Jezutek Piotr                         Góral w podróży               107,0
                                     8m.Olszewski Jacek                   Gdynia                              106,7
                                     9m.Piela Michał                          Warszawa                         105,4
                                    1om.Fedorow Denis                    Jantarny                            105,1
                               .................................................................................................................
 
                               
                 Opracował Zbigniew Gnyś - biuro zawodów XIX Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynów    

 

Dawid Bochon

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.