Wydanie nr 197/2018, Poniedziałek 16.07.2018
imieniny: pokaż (10 imion)Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl

Sztum : Policjanci szukali zaginionego 27-latka - 07.08.2017

Sztum : Policjanci szukali zaginionego 27-latka - 07.08.2017 fot. KWP Gdańsk
Policjanci sztumskiej komendy przez ponad pięć godzin szukali 27-latka, którego zaginięcie zgłosiła jego znajoma. Mundurowi znaleźli mieszkańca powiatu na jednym z jezior, gdzie pływał kajakiem.

Sztumscy policjanci o zaginięciu 27-latka zostali powiadomieni wczoraj rano. Z informacji wynikało, że mężczyzna rano zabrał swoje rzeczy i udał się w kierunku pobliskich lasów. Policjanci ustalili także, że 27-latek może znajdować się w złym stanie emocjonalnym, co może bezpośrednio zagrażać jego życiu.

W związku z tym dla całej jednostki policji został ogłoszony alarm. Do pomocy w poszukiwaniu mężczyzny jak zawsze w takich przypadkach zostali zaangażowani strażacy z Państwowej Straży Pożarnej jak i jednostek OSP. Łącznie mężczyzny kilkadziesiąt osób. Policjanci przeszukiwali rozległe tereny leśne ale także rejony jezior. 

Po pięciu godzinach, strażacy i policjanci sztumskiej policji odnaleźli zaginionego. Mężczyzna pływał na jednym z jezior kajakiem.

 

 

Info i foto : https://www.pomorska.policja.gov.pl/

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.