Wydanie nr 201/2018, Piątek 20.07.2018
imieniny: pokaż (9 imion)Paweł, Eliasz, Sewera, Hieronim, Małgorzata, Leon, Heliasz, Czesław, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl

Służba zdrowia i najważniejsze inwestycje. XXVIII sesja Rady Gminy Sztutowo – 07.09.2017

Poniżej pełen zapis z sesji oraz komentarz włodarza do najważniejszych tematów.

Proponowany porządek obrad :

1.  Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad . 
2.  Przyjęcie porządku obrad.
3.  Przyjęcie protokołu z obrad poprzedniej sesji . 
4.  Zapytania i wolne wnioski .
5.  Informacja na temat ładu i porządku publicznego na terenie Gminy Sztutowo. 
6.  Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na dzierżawę na okres 15 lat oraz odstąpienia od przetargowego  trybu zawarcia umowy dzierżawy części nieruchomości zabudowanej położonej w Sztutowie ul. Kanałowa 7 .
7. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie dotychczasowemu dzierżawcy lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Kanałowej 7 w Sztutowie. 
8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie na okres 3 lat nieruchomości gruntowej działki Nr 769/2 położonej w Kątach Rybackich.
9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie na okres 3 lat część nieruchomości gruntowej działki Nr 491 oraz działki Nr 492 położonej w Kątach Rybackich . 
10.Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ponowne wydzierżawienie na okres 3 lat nieruchomości gruntowej położonej w Kątach Rybackich.
11.Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie na okres 3 lat części nieruchomości gruntowej działki Nr 311/3 położonej w Sztutowie. 
12.Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie na okres 3 lat części nieruchomości gruntowej działki Nr 311/3 położonej w Sztutowie. 
13. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie na okres 3 lat części nieruchomości gruntowej działki Nr 311/3 położonej w Sztutowie.
14. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie na okres 3 lat części nieruchomości gruntowej działki Nr 311/3 położonej w Sztutowie.
15. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie na okres 3 lat części nieruchomości gruntowej działki Nr 311/3 położonej w Sztutowie.
16. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie na okres 3 lat nieruchomości gruntowej położonej w Grochowie Trzecim.  
17. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie na okres 3 lat nieruchomości gruntowej działki Nr 72/1 położonej w Groszkowie .
18. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie na okres 3 lat pomieszczenia gospodarczego o pow. 33 m 2 położonego w Sztutowie ul. Zalewowa 10 D.
19. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XVIII/259/2013r Rady Gminy Sztutowo
 z dnia 5 września 2013r. w sprawie przyjęcia „ Wieloletniego planu rozwoju i modernizacji sieci wodociągowych na lata 2014- 2018 dla Gminy Sztutowo „

20. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia informacji Wójta Gminy Sztutowo o zgłoszonych żądaniach o którym mowa w art.36 ust. 1-3 i ust. 5 oraz wydanych decyzjach, o których mowa w art.36 ust. 4 ustawy z dnia 23 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. 
21.Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Zespołu Szkół im.  Pamięci Ofiar Stutthofu w Sztutowie w ośmioletnią Szkołę Podstawową im. Pamięci Ofiar Stutthofu w Sztutowie. 
22. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Sztutowo. 
23. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Sztutowo.
24. Podjęcie uchwały w sprawie terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
25. Podjęcie uchwały w sprawie sposobu świadczenia usług przez Punkt selektywnego zbierania odpadów komunalnych w Stegnie. 
26. Podjęcie uchwały w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów.
27. Podjęcie uchwały w sprawie zwolnienia z części opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla rodzin wielodzietnych posiadających Kartę Dużej Rodziny .
28. Podjęcie uchwały w sprawie określenia elektronicznego wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości.
29. Podjęcie uchwały w sprawie określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi .
30. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie budżetu Gminy na 2017 rok. 
31. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Sztutowo na lata 2017-2020.
32. Przyjęcie sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Sztutowo za I półrocze 2017 roku.
33. Udzielenie odpowiedzi na zapytania i wolne wnioski oraz sprawozdanie Wójta Gminy 
      Sztutowo z działalności w okresie pomiędzy sesjami.
34. Zakończenie obrad.

 

Info : UG Sztutowo

Robert Bychowski

 

 

 

 

Powiązane artykuły

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Sztutowo


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Melasa.
Melasa. 08.09.2017, 07:36
Popatrzcie na tych sympatycznych ludzi na zdjęciu. Siedzą na stołkach i biora za to pieniądze z podatków. Debatują nie wiadomo o czym. Mało kto wie ile pieniędzy idzie na takie debatowanie. Dla przykładu projekt byle jakiego chodnika na wsi kosztuje kilkadziesiąt tysięcy złotych.