Wydanie nr 201/2018, Piątek 20.07.2018
imieniny: pokaż (9 imion)Paweł, Eliasz, Sewera, Hieronim, Małgorzata, Leon, Heliasz, Czesław, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl

NDG: ZS Nr 2 Zdobywali doświadczenie z ERASMUS+ - 12.09.2017

NDG: ZS Nr 2 Zdobywali doświadczenie z ERASMUS+ - 12.09.2017 fot. ZS Nr 2
W miesiącach od stycznia do czerwca 2017 roku, młodzież Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbyła staże zawodowe w obiektach hotelarskich i gastronomicznych w Niemczech, w miejscowości Glückstadt oraz w Austrii, w Rejonie Karyntii.

Staże zawodowe umożliwiły uczniom przede wszystkim podniesienie poziomu kwalifikacji zawodowych, umiejętności językowych oraz zdobycie nowego doświadczenia zawodowego. Podczas pobytu poznali także zwyczaje i kulturę innych narodów, nawiązali nowe znajomości, a na zakończenie otrzymali certyfikaty i cenne dokumenty poświadczające nabyte kompetencje.

Udział w projekcie wzięło 28 uczniów z klasy drugiej, trzeciej i czwartej Technikum żywienia i usług gastronomicznych, Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie Kucharz oraz Technikum obsługi turystycznej.

Źródło: Koordynator projektu - Magdalena Haftkowska

Mateusz Grabowski

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze foto galerie


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Eliza
Eliza 12.09.2017, 20:58
Trochę inaczej to wyglądało. Mój kolega z gastronomika trafił do magazynu budowlanego gdzie "praktykował" przerzucanie worków z cementem. Inny kolega, który uczy się na kucharza praktyki miał u hydraulika. Pomieszanie z poplątaniem.