Wydanie nr 346/2018, Środa 12.12.2018
imieniny: pokaż (11 imion)Adelajda, Dagmara, Edburga, Suliwuj, Paramon, Spirydion, Aleksander, Ada, Przybysława, Maksencjusz, Joanna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Malbork: Szampan uderzył im do głów. Bili się mężczyźni i kobiety, 22- latek poszarpał policjanta – 01.01.2018

Sylwester to czas wspólnej zabawy i wielu emocji, jednak dla pewnej grupy osób noworoczny szampan okazał się zdecydowanie za mocny. Zamiast świętować powitanie nowego roku postanowili się pobić na środku skrzyżowania. Jeden z mężczyzn był tak naładowany energią, że poszarpał policjanta, za co w konsekwencji trafił do aresztu.

W bójce uczestniczyli zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Przyczyna nieporozumienia musiała być naprawdę poważna, gdyż na miejsce przyjechały aż cztery radiowozy.

Http://Www.Autoczescionline24.pl

W trakcie, gdy policjant chciał rozdzielić dwóch okładających się mężczyzn, 22- latek postanowił wyładować swoje emocje również na funkcjonariuszu. Jak można się domyśleć nie był to najlepszy pomysł. Mężczyzna trafił do aresztu, badanie trzeźwości wykazało 1,8 promila alkoholu w organizmie. Za swój sylwestrowy występ może trafić za kraty nawet na trzy lata.
W ulicznym starciu ucierpiała jedna osoba, która została przewieziona do szpitala.

 

Całe zajście można skwitować angielskim przysłowiem „Pijane dni zawsze mają swoje jutra”. O pierwszym stycznia 2018 roku uczestnicy tego zajścia z pewnością będą długo pamiętać.

Robert Bychowski

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.