Wydanie nr 345/2018, Wtorek 11.12.2018
imieniny: pokaż (5 imion)Stefan, Damazy, Waldemar, Wojmir, Wilburga
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Czym zachwycić, by być najlepszym youtuberem?

Czym zachwycić, by być najlepszym youtuberem? fot. Czym zachwycić, by być najlepszym youtuberem?
Platforma You Tube, która istnieje od 2005 roku, stała się w ostatnim czasie coraz częściej wykorzystywanym kanałem do zarabiania pieniędzy. Podpisanie partnerstwa z platformą umożliwia pobieranie wynagrodzenia za reklamy, pojawiające się w trakcie trwania filmu. Wysokość stawki zależy od liczby wyświetleń i subskrybcji. Coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie kanału na platformie z nadzieją na odniesienie sukcesu

Najpopularniejsze tematy kanałów na You Tube

Tematem kanału może być wszystko, ważne, żeby prowadzić go z pasją i zaangażowaniem. Treści zamieszczane na koncie muszą być na wysokim poziomie, a filmiki udostępniane regularnie. Istotny jest również aspekt wizualny, wideo powinno być dobrej jakości, odpowiednio doświatlone i wykadrowane. Tylko wtedy, gdy autor zdobędzie zaufanie widzów, jego kanał ma szansę odnieść sukces. Najpopularniejszymi tematami na You Tube są: gaming, rozrywka i life style. Bardzo często kanały mają charakter poradników, tutoriali albo vlogów.

Człowiek od pranków liderem rankingu youtuberów w Polsce

Sylwester Wardęga jest liderem zestawienia najpopularniejszych youtuberów  w Polsce. Jego kanał – SA Wardega ma ponad 3,5 mln subskrybcji (3 535 321) i ponad 700 mln wyświetleń (703 931 650). Sebastian prowadzi swoje konto od 5 lat. Obecnie w ciągu doby przybywa na nim 360 subskrybentów, a w ciągu tygodnia ponad milion wyświetleń. Kanał jest zaklasyfikowany do kategorii - rozrywka. Filmiki zamieszczane na koncie to tzw. pranki czyli żarty, psikusy robione przypadkowym osobom lub określonym grupom społecznym.

Popularność na arenie międzynarodowej Wardęga zdobył dzięki filmikowi – „Mutant Giant Spider Dog”, opublikowanemu w 2014 roku. Wideo ma do tej pory ponad 172 mln odsłon.

Obecnie 7 polskich kanałów przekroczyło liczbę 2 mln subskrybcji: SA Wardega, Blowek, reZigiusz, AbstrachujeTV, Stuu, Step Records i 5 Sposobów na… .

Rzetelna praca – przepis na sukces

Sukcesu na You Tubie nie gwarantuje jedynie świetny pomysł na kanał, ale rzetelne wykonanie projektu i cierpliwość. Pierwsze efekty widać dopiero po jakimś czasie. Jeśli twórca przekona do siebie widzów, a liczba subskrybentów kanału będzie ciągle rosła, yotuber ma szansę na współpracę ze znanymi markami. Według raportu ApyNEWS i Gathero, aż 73% internetowych twórców współpracuje z brandami.

Każdy ma szansę odnieść sukces na You Tubie, jeśli będzie wykonywał projekty z pasją i zaangażowaniem. Platforma daje ogromne możliwości, to świetne miejsce dla kreatywnych i odważnych osób, które chcą się podzielić swoimi pomysłami z innymi. Jeśli czujesz, że masz do przekazania coś interesującego, co porwie tłumy, nie czekaj, aktywuj kanał na platformie i działaj. Swoje postępy możesz śledzić na apynews.pl/ranking-youtuberow. Jeśli zaczniesz już dziś, również masz szansę znaleźć się w rankingu najpopularniejszych twórców Internetu w Polsce.

Czym zachwycić, by być najlepszym youtuberem?

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.