Wydanie nr 174/2018, Sobota 23.06.2018
imieniny: pokaż (6 imion)Józef, Wanda, Agrypina, Zenon, Albin, Anna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody

Czym zachwycić, by być najlepszym youtuberem?

Czym zachwycić, by być najlepszym youtuberem? fot. Czym zachwycić, by być najlepszym youtuberem?
Platforma You Tube, która istnieje od 2005 roku, stała się w ostatnim czasie coraz częściej wykorzystywanym kanałem do zarabiania pieniędzy. Podpisanie partnerstwa z platformą umożliwia pobieranie wynagrodzenia za reklamy, pojawiające się w trakcie trwania filmu. Wysokość stawki zależy od liczby wyświetleń i subskrybcji. Coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie kanału na platformie z nadzieją na odniesienie sukcesu

Najpopularniejsze tematy kanałów na You Tube

Tematem kanału może być wszystko, ważne, żeby prowadzić go z pasją i zaangażowaniem. Treści zamieszczane na koncie muszą być na wysokim poziomie, a filmiki udostępniane regularnie. Istotny jest również aspekt wizualny, wideo powinno być dobrej jakości, odpowiednio doświatlone i wykadrowane. Tylko wtedy, gdy autor zdobędzie zaufanie widzów, jego kanał ma szansę odnieść sukces. Najpopularniejszymi tematami na You Tube są: gaming, rozrywka i life style. Bardzo często kanały mają charakter poradników, tutoriali albo vlogów.

Człowiek od pranków liderem rankingu youtuberów w Polsce

Sylwester Wardęga jest liderem zestawienia najpopularniejszych youtuberów  w Polsce. Jego kanał – SA Wardega ma ponad 3,5 mln subskrybcji (3 535 321) i ponad 700 mln wyświetleń (703 931 650). Sebastian prowadzi swoje konto od 5 lat. Obecnie w ciągu doby przybywa na nim 360 subskrybentów, a w ciągu tygodnia ponad milion wyświetleń. Kanał jest zaklasyfikowany do kategorii - rozrywka. Filmiki zamieszczane na koncie to tzw. pranki czyli żarty, psikusy robione przypadkowym osobom lub określonym grupom społecznym.

Popularność na arenie międzynarodowej Wardęga zdobył dzięki filmikowi – „Mutant Giant Spider Dog”, opublikowanemu w 2014 roku. Wideo ma do tej pory ponad 172 mln odsłon.

Obecnie 7 polskich kanałów przekroczyło liczbę 2 mln subskrybcji: SA Wardega, Blowek, reZigiusz, AbstrachujeTV, Stuu, Step Records i 5 Sposobów na… .

Rzetelna praca – przepis na sukces

Sukcesu na You Tubie nie gwarantuje jedynie świetny pomysł na kanał, ale rzetelne wykonanie projektu i cierpliwość. Pierwsze efekty widać dopiero po jakimś czasie. Jeśli twórca przekona do siebie widzów, a liczba subskrybentów kanału będzie ciągle rosła, yotuber ma szansę na współpracę ze znanymi markami. Według raportu ApyNEWS i Gathero, aż 73% internetowych twórców współpracuje z brandami.

Każdy ma szansę odnieść sukces na You Tubie, jeśli będzie wykonywał projekty z pasją i zaangażowaniem. Platforma daje ogromne możliwości, to świetne miejsce dla kreatywnych i odważnych osób, które chcą się podzielić swoimi pomysłami z innymi. Jeśli czujesz, że masz do przekazania coś interesującego, co porwie tłumy, nie czekaj, aktywuj kanał na platformie i działaj. Swoje postępy możesz śledzić na apynews.pl/ranking-youtuberow. Jeśli zaczniesz już dziś, również masz szansę znaleźć się w rankingu najpopularniejszych twórców Internetu w Polsce.

Czym zachwycić, by być najlepszym youtuberem?

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.