Wydanie nr 351/2018, Poniedziałek 17.12.2018
imieniny: pokaż (4 imiona)Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Aktywizacja zawodowa mieszkańców powiatu nowodworskiego - projekt - 10.01.- 2018

Aktywizacja zawodowa mieszkańców powiatu nowodworskiego - projekt - 10.01.- 2018 fot. http://stegna.pl
w imieniu Państwowych Szkół Budownictwa im. Prof. Mariana Osińskiego w Gdańsku zapraszamy mieszkańców powiatu nowodworskiego do udziału w projekcie „Z nami zbudujesz swoją przyszłość - aktywizacja zawodowa 30+” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Projekt skierowany jest do osób, które ukończyły 30 lat i są bezrobotne lub bierne zawodowo. Szczególnie do udziału w projekcie zachęcamy osoby, których sytuacja na rynku pracy jest najtrudniejsza, tj. powyżej 50 roku życia, długotrwale bezrobotnych, o niskich kwalifikacjach i niepełnosprawnych.

W ramach projektu oferujemy certyfikowane kursy i szkolenia, m.in. spawalnicze, budowlane, operator koparko-ładowarki, operator wózków widłowych, prawo jazdy kat. C+E, z zakresu księgowości, projektowania graficznego i nabywania kompetencji cyfrowych (ECDL). Organizujemy również płatne stażowe zawodowe, po których istnieje możliwość stałego zatrudnienia.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie: http://www.psbgdansk.pl/projekt-edycja1/ lub pod numerem telefonu: 721 452 999, adres: Biuro Projektu, ul. Bora Komorowskiego 3a/2, 80-385 Gdańsk.

 

 

 

Info i foto : stegna.pl

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.