Wydanie nr 345/2018, Wtorek 11.12.2018
imieniny: pokaż (5 imion)Stefan, Damazy, Waldemar, Wojmir, Wilburga
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Pruszcz Gdański: Zniszczył elewację, grozi mu 5 lat. - 12.01.2018

Pruszcz Gdański: Zniszczył elewację, grozi mu 5 lat. - 12.01.2018 fot. KPP Pruszcz Gdański
Kryminalni z komendy powiatowej policji w Pruszczu Gdańskim zatrzymali 28-letniego pruszczanina podejrzanego o zniszczenie elewacji bloku mieszkalnego oraz kierowanie gróźb karalnych. Przestępstwa miały miejsce w listopadzie 2017 roku na jednym z pruszczańskich osiedli mieszkaniowych. Mężczyzna podczas zatrzymania był nietrzeźwy, miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymany usłyszał 3 zarzuty zniszczenia mienia i gróźb karalnych. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z komendy powiatowej policji w Pruszczu Gdańskim zajmujący się zniszczeniem mienia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie elewacji bloku mieszkalnego. Wartość szkody została oszacowana na kwotę około 600 złotych. Do zatrzymania doszło w czwartek (11 stycznia br.) o godz. 21.40 w miejscu zamieszkania podejrzanego.  Mężczyzna podczas zatrzymania był nietrzeźwy, miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Z ustaleń śledczych wynikało, że w listopadzie 2017 roku 28-letni
pruszczanin będąc pod wpływem alkoholu zniszczył elewację bloku mieszkalnego oraz kierował groźby pozbawienia życia wobec trzech osób.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu 3 zarzutów- zniszczenia mienia i gróźb karalnych. Za tego typu przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Mateusz Grabowski

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.