Wydanie nr 47/2019, Sobota 16.02.2019
imieniny: pokaż (7 imion)Danuta, Eliasz, Julianna, Izajasz, Daniel, Irena, Samuel
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Telewizja HD + Internet Światłowodowy Kablówka 3 Generacji. Malbork + Nowy Dwór Gdański

Nowy Dwór Gdański: Spadł z balkonu i połamał kręgosłup. - 31.01.2018

Nowy Dwór Gdański: Spadł z balkonu i połamał kręgosłup. - 31.01.2018 fot. zdjęcie przypadkowe, poglądowe (https://pixabay.com/)
Do zdarzenia doszło w dniu 31.01.2018 roku, krótko przed północą. Nowodworscy policjanci zostali skierowani na interwencję związaną z zakłócaniem spoczynku nocnego w jednym z mieszkań na terenie Nowego Dworu Gdańskiego.

Gdy policjanci wychodzili z radiowozu w miejscu interwencji z drugiej strony budynku usłyszeli huk, jakby ktoś spadł z balkonu. Po podejściu do w/w miejsca zauważyli leżącego na ziemi nieprzytomnego mężczyznę. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że mężczyzna spadł z trzeciego pietra budynku. To 32-letni mieszkaniec Nowego Dworu Gdańskiego. W mieszkaniu, w którym przebywał wcześniej mężczyzna, odbywała się impreza, pozostała dwójka kompanów 32-latka była w stanie nierzeźwym. Prawdopodobny przebieg zdarzenia zrelacjonowała trzecia osoba, która przyszła do mieszkania, krótko przed tym wypadkiem. 32-latek wyszedł sam na balkon na papierosa, w jaki sposób znalazł się za barierkami balkonu, tego na chwilę obecną nie wiadomo. Mężczyzna został przetransportowany do gdańskiego szpitala, stwierdzono u niego złamanie kręgosłupa i obrażenia wewnętrzne.

Źródło: mł. asp. Sebastian Białachowski Policja NDG

Mateusz Grabowski

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
MieszkaNin
MieszkaNin 13.02.2018, 18:31
To nie wyszyńskiego ale 3 maja
Sam
Sam 10.02.2018, 12:59
To nie było na Wyszyńskiego. Lokalne media myślą, że w NDG trzypiętrowe bloki są tylko w tym miejscu. Każdy dołoży swoje pięć groszy i mamy piękną poezję.
mateusz_grabowski
mateusz_grabowski 11.02.2018, 10:05
Z całym szacunkiem, nie napisaliśmy nigdzie, że to Wyszyńskiego. Pozdrawiam
kamil
kamil 08.02.2018, 20:16
"Gdy policjanci wychodzili z radiowozu w miejscu interwencji z drugiej strony budynku usłyszeli huk, jakby ktoś spadł z balkonu" z całym szacunkiem dla ale nie wierzę, że usłyszeli cokolwiek co się działo z drugiej strony bloku. Jest to niemożliwe i nierealne. Każdy kto był na Wyszyńskiego dobrze wie, że to niemożliwe aby cokolwiek było słychać z drugiej strony bloku. Jeśłi tak twierdza policjanci to mijają się z prawdą.