Wydanie nr 47/2019, Sobota 16.02.2019
imieniny: pokaż (7 imion)Danuta, Eliasz, Julianna, Izajasz, Daniel, Irena, Samuel
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Telewizja HD + Internet Światłowodowy Kablówka 3 Generacji. Malbork + Nowy Dwór Gdański

Czego pragną goście hotelowi?

Czego pragną goście hotelowi? fot. Czego pragną goście hotelowi?
Satysfakcja gości hotelowych jest kluczowa dla prosperity każdego hotelu. Klienci, którzy opuszczą hotel z uśmiechem na twarzy, prawdopodobnie w przyszłości skorzystają z jego usług ponownie. Zapewne podzielą się swoją pozytywna opinią wśród znajomych, a być może także w Internecie. Jak jednak tego dokonać? Istnieje kilka wskazówek, które mogą w tym pomóc. Jak wynika z opinii wielu gości, jednym z kluczowych elementów są... materace hotelowe, w które zostaną wyposażone łóżka.

- Pokój hotelowy pełni dla gości wiele funkcji, jednak najważniejsze jest zapewnienie im możliwości wypoczynku i snu. Centralnym punktem każdego pokoju hotelowego jest łóżko. Okazuje się, że nie wystarczy po prostu sam fakt jego istnienia, a nawet efektowny wygląd i piękna pościel. Jeżeli łóżko jest niewygodne, goście nie będą w pełni usatysfakcjonowani. Wiele osób zajmujących się hotelarstwem pomija ten aspekt. Tymczasem dobrze dobrane i wygodne materace hotelowe stanowią klucz do pełnego zadowolenia gości - przekonuje konsultant sklepu Materace-dla-Ciebie.pl.

Dobrze się wyspać

Materace hotelowe występują w wielu odmianach i rozmiarach. Nowoczesne materace są wykonane z użyciem nowoczesnych materiałów. Ich dużym atutem jest możliwość wymiany samego materaca, bez konieczności zakupu całego łóżka. Posiadają one wiele warstw o różnych właściwościach, czego końcowym efektem jest maksymalny komfort wypoczynku oraz snu. Mają za zadanie idealnie odpowiadać anatomicznym kształtom układu ruchu, zapewniając należyte podparcie ciała. Dzięki temu po przebudzeniu nie odczuwa się jakichkolwiek bólów kręgosłupa, a jakość nocnego wypoczynku jest zauważalnie wyższa.

Niejednokrotnie dobrej jakości i nowoczesne materace hotelowe, są w stanie już po jednej spędzonej na nich nocy zneutralizować bóle pleców i inne dolegliwości. Ich zużycie jest nieporównywalnie wolniejsze niż to charakteryzujące niskiej jakości materace. Dobry materac to inwestycja na lata.

Czysto i higienicznie

Oczywiście na komfort pobytu gości w hotelu mają wpływ także inne, bardziej oczywiste czynniki. Prawdopodobnie najistotniejszym z nich jest porządek i czystość w pokoju. Jeżeli goście zauważą nieestetyczny kurz, brud pod prysznicem lub w toalecie, to prawdopodobnie nie skorzystają więcej z usług takiego hotelu. Co więcej, zapewne przekażą swoje odczucia znajomym, a być może podzielą się także swoją opinią w Internecie. Ta natomiast zniechęci wielu potencjalnych klientów do noclegu. Z marketingowego i wizerunkowego punktu widzenia to prawdziwa katastrofa.

Dobrej jakości materace hotelowe są łatwe do utrzymania w czystości. Pokrowce można prać (zazwyczaj w temperaturze do 60 stopni). Dzięki temu z łatwością zostaną z nich usunięte wszelkie nieestetyczne plamy i inne zabrudzenia. Usunięty zostanie z nich także kurz, co może być ważne, jeżeli pokój wynajmie alergik. Gorszej jakości materace często bardzo trudno dostatecznie dobrze wyczyścić, nie mówiąc już o regularnej sterylizacji.

Spokój, cisza i prywatność

Wielu gości hotelowych narzeka na zbyt cienkie ściany i hałaśliwe sąsiedztwo. Brak należytej ciszy i wypoczynku mogą być czynnikiem, którzy znacznie obniży ich satysfakcję z pobytu. Warto zrobić wszystko co tylko możliwe, aby goście hotelowi przebywając w swoim pokoju mieli zapewnioną prywatność i spokój. Dobrze dobrany materac hotelowy gwarantuje uniknięcie jeszcze jednej przykrej przypadłości, na którą często cierpią materace hotelowe. Mianowicie chodzi o brak jakiegokolwiek irytującego skrzypienia oraz innych hałaśliwych dzięków, które zdradzają stan i wiek pokojowych łóżek.

Czego pragną goście hotelowi?

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.