Wydanie nr 323/2018, Poniedziałek 19.11.2018
imieniny: pokaż (8 imion)Elżbieta, Paweł, Seweryn, Mironiega, Salomea, Kryspin, Małowid, Barbara
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Teatr Ten i Tomasz Węgrzynowski zapraszają na warsztaty teatralne do Żuławskiego Ośrodka Kultury w Nowym Dworze Gdańskim - 17.02.2018

Teatr Ten i Tomasz Węgrzynowski zapraszają na warsztaty teatralne w sobotę w godzinach 16:00 - 17:00 do Żuławskiego Ośrodka Kultury przy ul. Sikorskiego w Nowym Dworze Gdańskim.

Pora wyjść z cienia i zapalić światło by spakować podróżną torbę i wyruszyć w drogę. Bo teatr to ruch, przestrzeń, przygoda, czas nieustających spotkań.
Lecz nim aktor spotka się z widzem, co jest nieuniknione, najpierw wychodzi naprzeciw samego siebie. Teatr to wyprawa przez krainę emocji, których nie podejrzewaliście w sobie odkryć, a które drzemią w każdym. Czas się przekonać, że nasza wyobraźnia nie zna granic, a możliwości są nieograniczone. 

Bardzo gorąco chcielibyśmy Was zaprosić na warsztaty teatralne, które dzięki uprzejmości Żuławskiego Ośrodka Kultury odbędą się właśnie w jego budynku. Mamy nadzieję, że będą zaczynem wspaniałej grupy i nie mniej wspaniałego spektaklu, jaki zwieńczy nasze warsztaty i rozpocznie kształtowanie się teatru.

Zaprasza: Teatr Ten i Tomasz Węgrzynowski

Dawid Bochon

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.