Wydanie nr 146/2018, Sobota 26.05.2018
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody

Teatr Ten i Tomasz Węgrzynowski zapraszają na warsztaty teatralne do Żuławskiego Ośrodka Kultury w Nowym Dworze Gdańskim - 17.02.2018

Teatr Ten i Tomasz Węgrzynowski zapraszają na warsztaty teatralne w sobotę w godzinach 16:00 - 17:00 do Żuławskiego Ośrodka Kultury przy ul. Sikorskiego w Nowym Dworze Gdańskim.

Pora wyjść z cienia i zapalić światło by spakować podróżną torbę i wyruszyć w drogę. Bo teatr to ruch, przestrzeń, przygoda, czas nieustających spotkań.
Lecz nim aktor spotka się z widzem, co jest nieuniknione, najpierw wychodzi naprzeciw samego siebie. Teatr to wyprawa przez krainę emocji, których nie podejrzewaliście w sobie odkryć, a które drzemią w każdym. Czas się przekonać, że nasza wyobraźnia nie zna granic, a możliwości są nieograniczone. 

Bardzo gorąco chcielibyśmy Was zaprosić na warsztaty teatralne, które dzięki uprzejmości Żuławskiego Ośrodka Kultury odbędą się właśnie w jego budynku. Mamy nadzieję, że będą zaczynem wspaniałej grupy i nie mniej wspaniałego spektaklu, jaki zwieńczy nasze warsztaty i rozpocznie kształtowanie się teatru.

Zaprasza: Teatr Ten i Tomasz Węgrzynowski

Http://Www.Autoczescionline24.pl
Dawid Bochon

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.