Wydanie nr 79/2019, Środa 20.03.2019
imieniny: pokaż (16 imion)Klemens, Klaudia, Bogusław, Ambroży, Eufemia, Cyriaka, Wincenty, Patrycjusz, Anatol, Aleksander, Fotyna, Józefa, Ermegarda, Irmegarda, Kutbert, Wolfram
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Telewizja HD + Internet Światłowodowy Kablówka 3 Generacji. Malbork + Nowy Dwór Gdański

Wspieramy Darka. Na aukcjach każdy znajdzie coś dla siebie – 22.02.2018

Drodzy widzowie potrzebna jest pomoc. 23 lutego o godzinie 20:00 wystartują aukcje charytatywne na allegro. Do wylicytowania m.in. vouchery na taxi drift, masaże, treningi, gadżety sportowe, koszulki i wiele innych. Dochód z akcji pomoże w leczeniu Darka „Chudego”.

Nasz kolega w wieku 35 lat zachorował na nowotwór- rdzeniaka. Darek jest wieloletnim kibicem Pomezanii i Lechii Gdańsk. Po informacji o jego chorobie narodził się pomysł pomocy. Zaczęliśmy od zbiórki wśród kolegów i kibiców. Odezwa na nasz apel była była niesamowita. Otrzymaliśmy wiele wspaniałych przedmiotów na licytację, z których dochód pomoże Darkowi w leczeniu.
W walce z chorobą jest jak z kibicowaniem – zawodnik, który jest wspierany przez wiernych fanów potrafi osiągnąć najwyższe cele, dlatego wierzymy, że nasza pomoc pozwoli Darkowi wrócić do zdrowia.

Aukcje na Allegro rozpoczną się w piątek 23- lutego o godzinie 20:00 i potrwają 10 dni (wystarczy wpisać #CHUDY lub wejść na https://allegro.pl/uzytkownik/azielak90). Do wylicytowania mamy m.in. vouchery na Drift Taxi, treningi personalne, masaże, tatuaże, koszuli z autografami piłkarzy Lechii, pamiątki sportowe, możliwość wylicytowania dnia w straży pożarnej i wiele innych. Jedno jest pewne, że każdy znajdzie coś dla siebie, a dzięki Waszej otwartości możemy pomóc naszemu koledze w jego najważniejszej walce w życiu.

Na Allegro o 20:00

Z góry dziękuję za każdą złotówkę i liczę na Wasze wielkie serca. Pozdrawiam Mariusz Chrzuszcz.

Robert Bychowski

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.