Wydanie nr 268/2018, Wtorek 25.09.2018
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl

Sztum: „Proszę mnie aresztować...” Przestępca sam wezwał policję

Sztum: „Proszę mnie aresztować...” Przestępca sam wezwał policję fot. KWP Gdańsk
Niecodzienne zgłoszenie odebrał dyżurny sztumskiej policji. „Proszę mnie aresztować, jestem poszukiwany” - poinformował skruszony mężczyzna, dzwoniący na numer alarmowy. 29-latek miał dość ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sztumie w słuchawce telefonu usłyszał głos mężczyzny, który poinformował go, że jest poszukiwany i chce, by go aresztowano. Rozmówca powiedział, że zamierza oddać się w ręce policjantów, ponieważ nie chce się dłużej ukrywać.

 

- W trakcie rozmowy podał gdzie przebywa i poprosił o pilny przyjazd radiowozu – relacjonuje asp. Karolina Gastoł – Zawicka, rzecznik prasowy KPP Sztum. - Funkcjonariusze pojechali we wskazane miejsce. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyzna mówi prawdę. 29-letni mieszkaniec gminy Stary Targ został zatrzymany. Policjanci ustalili, że jest on od pewnego czasu poszukiwany za wcześniejsze przewinienia.

 

Zgodnie z dyspozycją sądu został przewieziony do aresztu śledczego, gdzie spędzi następne kilka miesięcy.

 

Wawrzyniec Mocny

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.