Wydanie nr 346/2018, Środa 12.12.2018
imieniny: pokaż (11 imion)Adelajda, Dagmara, Edburga, Suliwuj, Paramon, Spirydion, Aleksander, Ada, Przybysława, Maksencjusz, Joanna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Przegląd wokalny z dużym potencjałem. II Żuławski Konkurs Pieśni & Piosenki Religijnej

II Żuławski Konkurs Pieśni & Piosenki Religijnej już za nami. Na scenie w Galerii Żuławskiej wystąpili soliści i grupy wokalne w różnych kategoriach wiekowych. Jak co roku zostały wyróżniono nowe talenty, które zauroczyły komisję oraz publiczność.

2 kwietnia w Galerii Żuławskiej w Nowym Stawie odbyła się druga edycja konkursupt. Żuławski Konkurs Pieśni & Piosenki Religijnej podczas którego gościem specjalnym był ks. bp. Antoni Długosz z Częstochowy. W konkursie mogli brać udział uczniowie szkoły podstawowej kl. I-III oraz IV-VII, uczniowie gimnazjum oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Każdy z uczestników mógł częstować się przygotowanymi przez sponsorów słodkimi przekąskami oraz ciepłą herbatą. Jak co roku w każdej kategorii zostały wyróżnione nowe talenty, które zauroczyły komisję oraz publiczność swoim przygotowanym występem. W czasie gdy komisja podliczała głosy wystąpił nasz gość specjalny ks. bp. Antoni Długosz, który zachęcił najmłodszych uczestników do czynnego udziału w występie. Po weryfikacji głosów odbyło się uroczyste wręczenie nagród w którym swój czynny udział wziął Ks. Antoni oraz Ks. Biskup Elbląski dr Jacek Jezierski.

Opis: NCKiB

Robert Bychowski

 

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.