Wydanie nr 78/2019, Wtorek 19.03.2019
imieniny: pokaż (6 imion)Bogdan, Jan, Józef, Leoncjusz, Marceli, Marek
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Telewizja HD + Internet Światłowodowy Kablówka 3 Generacji. Malbork + Nowy Dwór Gdański

Nowy Dwór Gdański : Wręczenie nagród w konkursie „Różne oblicza handlu ludźmi”

Nowy Dwór Gdański : Wręczenie nagród w konkursie „Różne oblicza handlu ludźmi” fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Dzisiaj o godz. 11:00 w Zespole Szkół Nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu. Konkurs „Różne oblicza handlu ludźmi”został zorganizowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Gdańskim oraz Dyrektora Zespołu Szkól Nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim. Przedsięwzięcie zostało objęte honorowym patronatem Starosty Nowodworskiego.

Dzisiaj o godz. 11:00 w Zespole Szkół Nr 2 odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu. Konkurs „Różne oblicza handlu ludźmi”został zorganizowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Gdańskim oraz Dyrektora Zespołu Szkól Nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim. Zadaniem uczniów było nakręcenie krótkometrażowych spotów, obrazujących różne oblicza handlu ludźmi. Ogłoszenie konkursu było następstwem cyklu prelekcji, dotyczących zjawiska handlu ludźmi, jakie odbyły się na przełomie 2017 i 2018 roku w Zespole Szkół nr 2.

Pierwsze miejsce w konkursie zajęli uczniowie klasy I Technikum Obsługi Turystycznej. W trakcie wręczania nagród laureatom konkursu, Pani Barbara Ogrodowska Wicestarosta Nowodworski oraz Pani Dyrektor Wioletta podkreśliły, jak ważna jest profilaktyka w obszarze handlu ludźmi, dziękując jednocześnie uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w projekt. Na zakończenie spotkania st. post. Magdalena Pinkowicka przypomniała zasady bezpiecznych wyjazdów za granicę oraz apelowała o rozwagę podczas wakacyjnego wypoczynku i zawierania nowych znajomości.

Przedsięwzięcie zostało objęte honorowym patronatem Starosty Nowodworskiego. Nagrody dla uczestników również zostały przez Starostę Nowodworskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto : KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.