Wydanie nr 262/2018, Środa 19.09.2018
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcemir, Teodor, Wilhelmina, Marta, Alfons, Trofim, Konstancja, Festus, January, Zuzanna, Arnolf, Arnulf
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Spotkanie nowodworskich maturzystów z funkcjonariuszami policji.

Spotkanie nowodworskich maturzystów z funkcjonariuszami policji. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
W dniu 13.04.2018 r. w Zespole Szkół nr 1 przy ul. 3 Maja 3 w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się spotkanie z tegorocznymi maturzystami z klasy mundurowej.

W dniu 13.04.2018 r. w Zespole Szkół nr 1 przy ul. 3 Maja 3 w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się spotkanie z tegorocznymi maturzystami z klasy 
mundurowej. Funkcjonariuszka z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim wspólnie z inspektorem w stanie spoczynku Wacławem Łokuciewskim byłym Komendantem Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim szczegółowo przedstawiła uczniom klasy mundurowej proces dotyczący postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji.

Podczas spotkania funkcjonariuszka omówiła strukturę organizacyjną Komend jak również omówiła czym zajmują się policjanci w poszczególnych wydziałach. Uczniowie zainteresowani byli ścieżką awansu w Policji, kiedy awansuje się na wyższy stopień policyjny oraz w jaki sposób można przejść do innych wydziałów policyjnych.

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto: KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.