Wydanie nr 296/2018, Wtorek 23.10.2018
imieniny: pokaż (12 imiona)Seweryn, Giedymin, Małogost, Marlena, Ignacy, Roman, Jan, Domicjusz, Gracjan, Gracjana, Gracjanna, Klotylda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Katamaran Techno Marine popłynie do Norwegii. Malborska firma o światowym zasięgu.

Malborska firma Techno Marine wyprodukowała kolejną specjalistyczną jednostkę. Tym razem łódź wypłynie na norweskie fiordy. O tej inwestycji rozmawialiśmy z prezesem firmy Sebastianem Majewskim.

Jednostki produkowane przez Techno Marine pływają po wodach całego świata. Dla malborskiej firmy nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Kolejnym dużym zamówieniem jest budowa promu pasażersko-samochodowego. Umowę na realizacje projektu podpisał Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Szerokie spektrum realizowanych inwestycji pozwala pracownikom na rozwój ścieżki kariery, który można porównać ze standardami w takich miasta jak Gdańsk czy Gdynia.

Zobacz wideo relację.

 

Materiał sponsorowany.

Robert Bychowski

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
gość
gość 12.05.2018, 08:08
szkoda że nie o światowej kulturze
Kapitan ŻW
Kapitan ŻW 11.05.2018, 21:18
..............................SKANDAL....................Wy tu o pierdołach a tam w Warszawie w Szpitalu na Szaserów zero tłumów. A na naszych oczach już od tygodnia schodzi w samotności jak jakiś kloszard nie tylko na "KOLANO" jeden z ostatnich Dyktatorów współczesnego Świata - Prezes "MORDA" Jarosław i o tym nie piszecie ani słowa ! Żegnaj wodzu !