Wydanie nr 294/2018, Niedziela 21.10.2018
imieniny: pokaż (12 imiona)Klementyna, Elżbieta, Hilary, Bernard, Dobromił, Pelagia, Celina, Urszula, Nunilona, Samuel, Wszebora, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Gmina Sztutowo : Uwaga śmieciarze!

Gmina Sztutowo : Uwaga śmieciarze! fot. sztutowo.pl
Uwaga śmieciarze! W nocy z 15.05 na 16.05 jakiś „mądrala” wyrzucił na osiedlu przy ul. Zalewowej stare telewizory. Żeby było fajniej i więcej frajdy to telewizory zostały potłuczone. Wyrzucający stwierdził, iż w mniejszych kawałkach szybciej „w cudowny sposób znikną” .

Teraz gmina likwidując nielegalne wysypisko zapłaci za utylizację około 1 200 zł.

Uwaga Śmieciarzu - za twoje telewizory zapłacimy wszyscy i jeśli jesteś mieszkańcem naszej gminy to ty również dlatego, że  „Gmina – jest podstawową i zarazem najmniejszą jednostką samorządu terytorialnego.  W swoich granicach zrzesza  ona wszystkich mieszkańców i wykonuje zadania z zakresu administracji. To znaczy, że wszyscy mieszkańcy danej gminy z mocy prawa tworzą zrzeszenie posiadające osobowość prawną i wypełniające zadania administracyjne”.

Następny śmieciarz „mądrala” zaniósł worek śmieci na zejście nr 49 w Kątach Rybackich. W ostatnim czasie pogoda nas dopieściła i było bardzo ciepło, więc nasz „mądrala” w znoju i pocie wędrował przez las taszcząc ze sobą worek śmieci aby „nakarmić” leśną zwierzynę, taki trochę „Święty Mikołaj”. Nasz „mądrala” pomylił pory roku – dokarmianie zwierząt odbywa się zimą   marchewką, owocami, a nie latem – śmieciami.

Pozdrowienia dla wszystkich „mądrali” .

Renata Głąb

Sekretarz Gminy

 

 

 

 

 

 

Info i foto : sztutowo.pl

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze

Na czas ciszy wyborczej przed wyborami samorządowymi 2018 komentarze zostały wyłączone.