Wydanie nr 294/2018, Niedziela 21.10.2018
imieniny: pokaż (12 imiona)Klementyna, Elżbieta, Hilary, Bernard, Dobromił, Pelagia, Celina, Urszula, Nunilona, Samuel, Wszebora, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Do 5 lat pozbawienia wolności za kradzież torebki dla 24-latki.

Do 5 lat pozbawienia wolności za kradzież torebki dla 24-latki. fot. KPP Tczew
Kryminalni z Tczewa zatrzymali 24-letnią kobietę, która ukradła torebkę, w której była znaczna ilość pieniędzy oraz dokumenty. Mieszkanka powiatu tczewskiego trafiła do policyjnego aresztu. Wczoraj śledczy przedstawili jej zarzuty kradzieży mienia, do których się przyznała. O jej dalszym losie zdecyduje sąd. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Tczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży torebki, w której znajdowała się znaczna ilość pieniędzy oraz dokumenty. Mundurowi przyjmujący zawiadomienie o przestępstwie ustalili, że do przestępstwa doszło 20 lipca br. na terenie jednego ze sklepów w Tczewie. Sprawczyni w tym czasie ukradła torebkę wraz z zawartością i wyszła z placówki handlowej.

Kryminalni zajmujący się tą sprawą ustalili wizerunek kobiety, która miała związek z tym zdarzeniem. Po publikacji zdjęcia sprawczyni, kryminalni ustalili personalia poszukiwanej osoby i zatrzymali podejrzewaną 24-latkę.

Zatrzymana kobieta została doprowadzona do miejscowej komendy, gdzie spędziła noc. Śledczy mieszkance powiatu tczewskiego przedstawili zarzut kradzieży, do którego się przyznała i poddała się dobrowolnie karze.

Za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

 

 

 

 

 

Info i foto : KPP Tczew

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze

Na czas ciszy wyborczej przed wyborami samorządowymi 2018 komentarze zostały wyłączone.