Wydanie nr 294/2018, Niedziela 21.10.2018
imieniny: pokaż (12 imiona)Klementyna, Elżbieta, Hilary, Bernard, Dobromił, Pelagia, Celina, Urszula, Nunilona, Samuel, Wszebora, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Baseny w podziemnych garażach. Problem może narastać i dotyczyć każdej dzielnicy miasta.

Podziemne parkingi miały zapewnić komfortowe i bezpieczne miejsca parkingowe. Zalewanie garaży podczas ulewnych deszczy zawraca uwagę na duży problem jakim jest stan kanalizacji burzowej w całym mniecie.

Budynki przy Smoluchowskiego 7 i Słowackiego 31 miały zostać zbudowane zgodnie z projektami i wytycznymi. Jednak podczas intensywnych opadów dochodzi do zalań podziemnych garaży i co za tym idzie uszkodzeń samochodów i prywatnego mienia lokatorów.

 

Własne mieszkanie jest marzeniem i często wielkim wyrzeczeniem. Koszty sięgające często 300 tys. złotych wiążą się z dużym obciążeniem dla domowych budżetów. Niestety mieszkańcy praktycznie nowych budynków zamiast cieszyć się z zakupionych lokali napotkali na nietypowy problem, który niestety nie jest prosty do rozwiązania.

 

Zdaniem inwestora garaże są zalewane, gdyż instalacja burzowa w mieście jest w znacznym stopniu przeciążona. Jeżeli nie podejmie się odpowiednich kroków problem będzie narastał i może dotyczyć każdej dzielnicy miasta.

Robert Bychowski

 

 

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze

Na czas ciszy wyborczej przed wyborami samorządowymi 2018 komentarze zostały wyłączone.