Wydanie nr 141/2019, Wtorek 21.05.2019
imieniny: pokaż (10 imion)Tymoteusz, Ryksa, Walenty, Wiktor, Przedsława, Jan, Pudens, Krzysztof, Piotr, Teobald
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zapraszamy na Piknik Rodzinny w Sztutowie.

Zapraszamy na Piknik Rodzinny w Sztutowie. fot. Facebook Zespół Szkół w Sztutowie
Rodzice i społeczność Szkoły Podstawowej w Sztutowie serdecznie zapraszają na Piknik Rodzinny, który planowany jest w budynku szkoły, ale będą również atrakcje zaplanowane na terenie zielonym.

Każdy z uczestników wydarzenia będzie mógł spróbować pysznych potraw przygotowanych przez rodziców oraz kuchnię szkolną. Będzie zupa krem ziemniaczano-cebulowa i z soczewicy, sandacz pieczony, bezmięsne leczo, chleb z różnymi pastami, tarta ze szpinakiem, naleśniki z twarogiem, pierogi z jabłkami. Będą koktajle owocowe i owocowo-warzywne, świeże owoce i warzywa do pochrupania. Będą marchewkowe ciasta, ciasteczka owsiane i zapewne jeszcze inne pyszne niespodzianki.

Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla gości. Zaproszono ETER-MED, na stanowisku którego będzie można skorzystać z profesjonalnego analizatora składu ciała - zmierzyć poziom tłuszczu, tkanki mięśniowej, sprawdzić swoje BMI, uzyskać wskazówki dotyczące zdrowego trybu życia.

Każdy będzie mógł skorzystać z licznych gier i zabaw sprawnościowych, pograć, poćwiczyć. Najmłodsi będą mogli skorzystać z sali z hiperblokami oraz dywanem interaktywnym. Zmęczeni będą mogli odpocząć przy książkach o tematyce kulinarnej, których wystawę przygotowała szkolna biblioteka.

Będzie ognisko (przy sali gimnastycznej), liczne atrakcje i niespodzianki.
 

Zapraszam do szkoły w Sztutowie i z góry dziękuję sponsorom, którzy wspierają zdrowy tryb życia – ruch, aktywność oraz zdrowe odżywianie. W tym roku są to przede wszystkim: Port Gdynia, ETER-MED oraz Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska i niezawodnie rodzice, dziadkowie uczniów szkoły.

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto: Facebook Zespół Szkół w Sztutowie

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.