Wydanie nr 115/2019, Czwartek 25.04.2019
imieniny: pokaż (7 imion)Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

“Urodziny Niepodległej” gra miejska dla mieszkańców gminy Nowy Dwór Gdański

 “Urodziny Niepodległej” gra miejska dla mieszkańców gminy Nowy Dwór Gdański fot. http://zph.org.pl/
Organizatorzy zapraszają do udziału w specjalnej grze miejskiej z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Gra miejska jest propozycją wspólnego celebrowania tego święta. Atrakcja dla mieszkańców gminy Nowy Dwór Gdański została przygotowana przez zuchy 2 Nowodworskiej Gromady Zuchowej “Wilczęta” oraz harcerzy 11 Nowodworskiej Drużyny Harcerskiej “Płomienie”, a także ich rodziców przy wsparciu Stowarzyszenia Miłośników Nowego Dworu Gdańskiego Klub Nowodworski. Gra zaprojektowana jest w taki sposób, aby brały w niej udział całe rodziny.

Gra “Urodziny Niepodległej” to zachęta dla mieszkańców do zaangażowania się w obchody święta niepodległości. Organizatorzy chcieli by przeżyć wspólnie z mieszkańcami tę uroczystość jak najradośniej. 
 

Oprócz przekazywania wartości takich jak patriotyzm, zdrowie, rodzina czy przyjaźń, będziemy się także świetnie bawić, poznawać historię naszej ojczyzny na wesoło. To doskonała okazja, aby przypomnieć lub przybliżyć największe osiągnięcia Polaków ostatniego wieku. Wszystko to dzięki technikom harcerskim oraz świetnej fabule urodzinowego przyjęcia.
 

Gra wymaga od uczestników ogromnego zaangażowania, tylko w ten sposób uda nam się wspólnie przygotować urodzinowe przyjęcie dla Niepodległej. Pokażmy, że to święto wszystkich Polaków!
 

Rok 2018 został nazwany przez senat RP rokiem harcerstwa dlatego gra miejska została wzbogacona o ważnych instruktorów harcerskich oraz miejsca ściśle związane z nowodworskim harcerstwem.

 

Zapraszamy 11.11.2018 r. Start gry godzina 12.00 w Żuławskim Parku Historycznym, ul. Kopernika 17 w Nowym Dworze Gdańskim

 

 

 

 

Regulamin w pliku do pobrania.

Formularz zgłoszeniowy

 

 

 

 

 

 

Info i foto: http://zph.org.pl/

 

Katarzyna De Guzman

Załączone pliki do pobrania (1)

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.