Wydanie nr 346/2018, Środa 12.12.2018
imieniny: pokaż (11 imion)Adelajda, Dagmara, Edburga, Suliwuj, Paramon, Spirydion, Aleksander, Ada, Przybysława, Maksencjusz, Joanna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim - wizja lokalna

Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim - wizja lokalna fot. stegna.pl
Gmina Stegna ma podpisaną umowę na 2018 r. na odłowienie, transport i umieszczenie w schronisku bezdomnych zwierząt z Ogólnopolskim Towarzystwem Ochrony Zwierząt OTOZ „Animals” 84-207 Bojano, ul. Rzemieślnicza 2 prowadzącym Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim, ul. Hermanowska 24.

W dniu 09.11.2018 r. pracownik UG Stegna Marta Kozłowska oraz pracownik Straży Gminnej w Stegnie Dariusz Trzoska dokonali wizji lokalnej w Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim, ul. Hermanowska 24.

 

Na miejscu stwierdzono, że zwierzęta mają zapewnione właściwe warunki do egzystencji, które są zgodne z art. 9 ust. 1 Ustawy o ochronie zwierząt z dnia 21 sierpnia 1997 r. (t. j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1840) tj. mają zapewnione pomieszczenia chroniące je przed zimnem, upałami i opadami atmosferycznymi, z dostępem do światła dziennego, umożliwiające swobodną zmianę pozycji ciała, odpowiednią karmę i stały dostęp do wody. Zwierzęta umieszczone są w ogrodzonych boksach na wylewce betonowej, z drewnianymi podestami.

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto: stegna.pl

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.