Wydanie nr 142/2019, Środa 22.05.2019
imieniny: pokaż (9 imion)Wisława, Emil, Helena, Ryta, Julia, Jan, Krzesisława, Wiesław, Wiesława
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Postępy realizacji projektu tematem spotkania Starosty Nowodworskiego z pracownikami ZS nr 2

Postępy realizacji projektu tematem spotkania Starosty Nowodworskiego z pracownikami ZS nr 2 fot. https://www.nowydworgdanski.pl
Pan Jacek Gross - Starosta Nowodworski, w środę 13 kwietnia 2019 roku, spotkał się z pracownikami Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim, aby omówić postępy w realizacji projektu pt. „Remont i przebudowa oraz doposażenie pomieszczeń Zespołu Szkół nr 2 wraz z zapleczem sanitarno – socjalnym na pracownie zawodowe w Nowym Dworze Gdańskim”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Obecnie trwa remont warsztatów szkolnych, który jest jednym z elementów projektu. W wyniku prowadzonych prac budowlanych warsztaty szkolne zostaną nie tylko odnowione, ale również zyskają nowe pomieszczenia, powstałe dzięki efektywniejszemu wykorzystaniu dostępnych powierzchni użytkowych. W kolejnym etapie przewiduje się zakup nowoczesnego wyposażenia dydaktycznego, które będzie służyło do realizacji programów nauczania, oferowanych przez szkołę. Całkowita wartość projektu wyniesie co najmniej 3 103 370,00 zł.

Info i foto: https://www.nowydworgdanski.pl

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.