Wydanie nr 198/2019, Środa 17.07.2019
imieniny: pokaż (15 imion)Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja, Aneta, Marceli, Andrzej, Aleksja, Karolina, Leon, Aleksy, Leona, Jadwiga, Bogdan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zobacz jak powstawał XV budynek TBS w Malborku.

Rok czasu trwała budowa XV budynku, który zasilił zasoby mieszkalne Malborskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. 15 marca odbyło się uroczyste przekazanie kluczy dla najemców. Zobacz jak powstawał nowy blok mieszkalny przy. ul Czerskiego.

Poniżej materiał przedstawiający budowę bloku TBS. Wykonawcą inwestycji było IPB Iława.

Robert Bychowski

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Nauczyciel
Nauczyciel 21.03.2019, 19:52

…………….a ja przed chwilą słuchałem wywiadu z Kempą /PIS/ tą z PGR gdzieś tam pod Sycowem. Kandydatka do PE. Ależ to jest wyjątkowo bezczelny i zarozumiały tłumok ! Łupież na ramionach, włosy nie umyte, tam niżej bardzo wątpię, zęby raczej też a uszy na pewno bo nie słyszy jak Redaktor ją o coś pyta ! Mówi, że od 14 lat jest najważniejszą osobą w polskiej polityce ! Buta i pycha połączona z cynizmem ! Cały czas bezczelnie klepie te swoje - cyt: „Pani pozwoli…..” ! Udaje, że zna się na wszystkim. A nie zna się na niczym ! Nie zna nawet podstawowych zasad dyskusji. Uważa się za Prawnika ale nim nie jest ! No i ten przygłupawy uśmieszek ! Nie odpowiedziała na żadne pytanie ! Powtarzam żadne ! Całkowity brak kultury i wychowania ! Chamstwo w całej okazałości !
TBS Malbork
TBS Malbork 21.03.2019, 19:13
…………………….Kempa bez tłumacza w Brukseli z głodu umrze !