Wydanie nr 234/2019, Czwartek 22.08.2019
imieniny: pokaż (13 imiona)Fabrycjan, Tymoteusz, Teonas, Fabrycy, Dalegor, Hipolit, Namysław, Maria, Zygfryd, Zygfryda, Cezary, Agatonik, Teona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Marzęcino: Fonoholizm- Nowy rodzaj uzależnień, czy moda? Spotkanie policji z młodzieżą

Marzęcino: Fonoholizm- Nowy rodzaj uzależnień, czy moda? Spotkanie policji z młodzieżą fot. KPP Nowy Dwór Gdański
W piątek 22.03.2019r. policjantka zajmująca się profilaktyką odwiedziła młodzież ze szkoły w Marzęcinie. Podczas spotkania funkcjonariuszka przybliżyła uczniom pojęcie uzależnienia od telefonu oraz omówiła problem cyberzagrożeń. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach.

Fonoholizm – Nowy rodzaj uzależnień, czy moda? Był to główny temat spotkania policjantki zajmującej się profilaktyką społeczną z uczniami szkoły w Marzęcinie, które odbyło się w piątek 22.03.2019r. Podczas spotkania funkcjonariuszka wytłumaczyła pojęcie fonoholizmu, a także omówiła rodzaje uzależnienia od telefonu. Uczniowie dowiedzieli się również, jakie mogą być objawy uzależnienia oraz jego konsekwencje. Na zakończenie policjantka przybliżyła również problem cyberzagrożeń, który w pewnym stopniu jest związany z fonoholizmem. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach i pomimo tego, że fonoholizm jest nowym uzależnieniem, mieli duże pojęcie na temat tego zagrożenia.

Info i foto: KPP Nowy Dwór Gdański

 

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.