Wydanie nr 234/2019, Czwartek 22.08.2019
imieniny: pokaż (13 imiona)Fabrycjan, Tymoteusz, Teonas, Fabrycy, Dalegor, Hipolit, Namysław, Maria, Zygfryd, Zygfryda, Cezary, Agatonik, Teona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Powiat nowodworski: Kolejne zatrzymania z narkotykami. 21-letni mężczyzna z zarzutami.

Powiat nowodworski: Kolejne zatrzymania z narkotykami. 21-letni mężczyzna z zarzutami. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Ponownie sprawdziły się informacje nowodworskich kryminalnych. We wtorek 02.04.2019r. został zatrzymany 21 – letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego, który posiadał narkotyki. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty z art. 62 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego sprawdzają każdą informację o osobach, które mogą posiadać środki odurzające lub substancje psychotropowe. I tym razem informacje te potwierdziły się. 02 kwietnia br. kryminalni udali się do miejsca zamieszkania 21-letniego mieszkańca powiatu celem potwierdzenia swoich przypuszczeń. Na miejscu mężczyzna dobrowolnie wydał woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego oraz dwa zawiniątka z folii aluminiowej, w której znajdował się biały proszek. Funkcjonariusze przebadali ujawnione rzeczy testerem, co potwierdziło, że biały proszek to amfetamina a susz roślinny to marihuana. Łączna waga zabezpieczonych substancji odurzających to ponad 11 gramów. Jeszcze tego samego dnia 21-latek usłyszał zarzuty z art. 62 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Info i foto: KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.