Wydanie nr 234/2019, Czwartek 22.08.2019
imieniny: pokaż (13 imiona)Fabrycjan, Tymoteusz, Teonas, Fabrycy, Dalegor, Hipolit, Namysław, Maria, Zygfryd, Zygfryda, Cezary, Agatonik, Teona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sprzedał narkotyki nieletniemu. 21-latek zatrzymany

Sprzedał narkotyki nieletniemu. 21-latek zatrzymany fot. KPP Tczew
Kryminalni ustalili i zatrzymali osobę odpowiedzialną za przestępstwa narkotykowe. 21-letni mieszkaniec Tczewa ukrywał w swoim mieszkaniu amfetaminę, którą zabezpieczyli mundurowi. Funkcjonariusze dodatkowo ustalili, że zatrzymany mężczyzna sprzedawał narkotyki nieletniemu. Za te przestępstwa 21-latek w prokuraturze usłyszał zarzuty, a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Za te przestępstwa odpowie w warunkach recydywy.

Praca kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie doprowadziła do ustaleń, z których wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie miasta 21-letni mężczyzna sprzedaje narkotyki. W zeszłym tygodniu funkcjonariusze na jednej z ulic zauważyli mężczyznę, którego zatrzymali.Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych mieszkańca Tczewa kryminalni zabezpieczyli zawiniątka z substancjami zawierającymi składniki amfetaminy. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 10 gramów niedozwolonych środków. Zatrzymany do sprawy mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany mężczyzna sprzedawał narkotyki osobie nieletniej.
W piątek na podstawie zebranych dowodów prokurator przedstawił 21-letniemu sprawcy zarzut posiadania amfetaminy oraz zarzut udzielania nieletniemu narkotyków. Następnie mężczyzna został doprowadzony do sądu, gdzie sąd na wniosek śledczych zastosował wobec niego areszt tymczasowy na 3 miesiące. Okazało się również, że zatrzymany mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa, dlatego będzie odpowiadał za popełnione przestępstwa w warunkach recydywy. Za te przestępstwa w warunkach recydywy grozi kara do 18 lat pozbawienia wolności.

Info i foto: KPP Tczew

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.