Wydanie nr 198/2019, Środa 17.07.2019
imieniny: pokaż (15 imion)Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja, Aneta, Marceli, Andrzej, Aleksja, Karolina, Leon, Aleksy, Leona, Jadwiga, Bogdan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wybieramy stomatologa… na podstawie świadczonych zabiegów

Od lat nie trudno zauważyć tego, że wybór stomatologa jest jednym z najważniejszych wyborów lekarza. Nie raz przecież zdarza się tak, że wraz z momentem pozytywnej oceny jakości świadczonych usług, istnieje mała szansa, że zechcemy odejść od danego gabinetu czy klinki stomatologicznej celem dalszego poszukiwania kolejnego z nich. Dziś pokażemy wam, jakie zabiegi mogą świadczyć o sile popularności gabinetów takich jak Prodent! Dobry stomatolog to bez wątpienia jeden z największych skarbów!

Wybieranie ulubionego stomatologa

Wybór stomatologa, zwłaszcza w obecnych czasach bywa naprawdę trudny i nieraz kosztowny, jednak warto mieć na uwadze fakt, że zbytnia oszczędność na leczeniu stomatologicznym może skutkować wyższym kosztem, niż się spodziewaliśmy, ponieważ niedokładne leczenie zawsze wymaga poprawy. Czas i często co ważniejsze — pieniądze sprawiają, że te poszukiwania mogą być naprawdę męczące. Gdy jednak trafimy do tak niezwykłego miejsca, czyli takiego, jakim bez wątpienia Prodent, od razu odczujemy, czym jest najwyższa możliwa jakość usług. Nie bez powodu tak duża ilość Pacjentów wybrało to miejsce, jako swój ulubiony gabinet! Jakie zabiegi sprawiają, że ten stomatolog cieszy się taką popularnością?

Ekstrakcja - czy taka straszna?

Warto zacząć od jednego z najgorzej kojarzonych zabiegów z całego, czyli niemalże niesławne usuwanie ósemek. Słowa, jakie się z nim łączą, są zwykle te same: ból, opuchlizna i krótko mówiąc — cierpienie związane z usuwaniem zęba. Niestety pacjenci nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że współczesny zabieg tak zwanej ekstrakcji tak naprawdę… nie jest bolesny. Wszystko dzięki znieczuleniu miejscowym, które całkowicie „odcina” możliwość odczucia dolegliwości bólowych. Zaufajcie nam — to niezwykle skuteczne. Nie musicie już obawiać się ekstrakcji zęba… lub nawet zębów! W Prodent można poddać się wielu innym zabiegom z zakresu chirurgii stomatologicznej — wystarczy skontaktować się z gabinetem. Więcej informacji dostępne pod adresem http://prodent.gda.pl/chirurgia-stomatologiczna-gdansk/.

Odbudowanie zęba

Usuwanie zębów to jednak nie wszystko — kluczowe staje się także odpowiednie odbudowanie ewentualnych ubytków. W takim przypadku niezbędna staje się dobrze znana dziedzina stomatologii, jaką jest protetyka. W Prodent stawia się na odbudowę zęba na bazie dwóch najważniejszych cech — bezpieczeństwa i estetyki. Aby cały proces przebiegł zgodnie z przyjętymi w gabinecie zasadami, stomatolog do spółki z pacjentem dobierze nie tylko kształt, ale tez i kolor. Dzięki temu bez problemu zostanie stworzona profesjonalnie wyglądająca odbudowa, niemalże niemożliwa do odróżnienia wśród reszty elementów uzębienia. W Prodent nie ma miejsca na kompromisy i najważniejszą kwestią jest zadowolenie pacjenta. Tak powinno być w każdym gabinecie stomatologicznym!

Pełna oferta protetyczna dostępna jest tutaj http://prodent.gda.pl/protetyk-gdansk/.

Wybieramy stomatologa… na podstawie świadczonych zabiegów

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.