Wydanie nr 234/2019, Czwartek 22.08.2019
imieniny: pokaż (13 imiona)Fabrycjan, Tymoteusz, Teonas, Fabrycy, Dalegor, Hipolit, Namysław, Maria, Zygfryd, Zygfryda, Cezary, Agatonik, Teona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zniszczył mienie, bo "był bardzo zdenerwowany". 27-latek w rękach funkcjonariuszy ze Stegny.

Zniszczył mienie, bo fot. redakcja
W nocy z soboty na niedzielę funkcjonariusze ze Stegny zatrzymali 27-letniego mieszkańca województwa łódzkiego, który będąc w stanie nietrzeźwości wyrywał znaki informacyjne, zniszczył roletę frontową lokalu gastronomicznego oraz porozrzucał na jezdni europalety i kartonowe opakowania. Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie mężczyzna usłyszał zarzuty zniszczenia mienia za co grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

05 maja około godziny 1:15 dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie dotyczące niszczenia znaków w jednej z nadmorskich miejscowości przez młodego mężczyznę. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze ze Stegny. W wyniku dokładnego rozpytania świadka zdarzenia i penetracji terenu policjanci napotkali pasującego do opisu mężczyznę. Po drodze mundurowi zauważyli powyrywane znaki informacyjne, zniszczoną roletę frontową lokalu gastronomicznego, jak również porozrzucane na jezdni europalety, jak i kartonowe opakowania. Zatrzymany mężczyzna oświadczył, że to jego sprawka a niszczył to wszystko, ponieważ był bardzo zdenerwowany. W trakcie zatrzymania 27-latek posiadał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Resztę nocy spędził w policyjnym areszcie, a gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty zniszczenia mienia za co grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Info: KPP Nowy Dwór Gdański

 

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.