Wydanie nr 232/2019, Wtorek 20.08.2019
imieniny: pokaż (7 imion)Bernard, Samuel, Sobiesław, Sabin, Sara, Jan, Samuela
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ponad 40 uczestników wzięło udział w Zawodach Wędkarskich dla Dzieci i Młodzieży w Nowym Dworze Gdańskim.

Ponad 40 uczestników wzięło udział w Zawodach Wędkarskich dla Dzieci i Młodzieży w Nowym Dworze Gdańskim. fot. www.miastonowydwor.pl/Krystian Falk
W niedzielę 12 maja odbyły się Zawody Wędkarskie dla Dzieci i Młodzieży w Nowym Dworze Gdańskim. Tegoroczna edycja zgromadziła ponad 40 zawodników, którzy od wczesnych godzin porannych wędkowali na rzece Tudze.

Uczestnicy byli podzieleni na trzy kategorie wiekowe: 6-9 lat, 10-12 lat oraz 13-16 lat. W ramach zawodów wręczono puchar dla najlepszej dziewczyny, pamiątkową tablicę za największą złowioną rybę, statuetki dla najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach, medale oraz liczne nagrody, które przydadzą się podczas kolejnych wędkowań. Nagrody wręczyli: Burmistrz Nowego Dwory Gdańskiego Jacek Michalski, który objął zawody swoim patronatem, Prezes Polskiego Związku Wędkarskiego w Elblągu Tadeusz Sienkiewicz oraz Wiceprezes PZW Elbląg Teresa Konopka. Organizatorem wydarzenia było Koło PZW nr 6 w Nowym Dworze Gdańskim. 

Info i foto: www.miastonowydwor.pl/Krystian Falk

 

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.