Wydanie nr 94/2020, Piątek 3.04.2020
imieniny: pokaż (6 imion)Sykstus, Ryszard, Antoni, Pankracy, Cieszygor, Jakub
ReklamaKontakt
 • tvregionalna24.pl
 • tvmalbork.pl
 • tvsztum.pl
 • tvdzierzgon.pl

Paczkomat blisko Ciebie w Krynicy Morskiej

Paczkomat blisko Ciebie w Krynicy Morskiej fot. Paczkomat blisko Ciebie w Krynicy Morskiej
Jeżeli często kupujesz w sklepie internetowym i mieszkasz w Krynicy Morskiej, możesz odebrać paczkę w paczkomacie zlokalizowanym przy ul. Gdańskiej 79, za restauracją Pobite Gary Danuśki. Prowadzisz sklep internetowy? W tym paczkomacie możliwe jest nadawanie paczek. Zobacz, jak to zrobić.

Dlaczego warto korzystać z paczkomatów?

Jak można przeczytać na stronie internetowej Inpost.pl, na terenie Polski działa już 4800 urządzeń. Duże zainteresowanie paczkomatami przekłada się na rozwój firmy, która znajduje kolejne atrakcyjne miejsca pod ich zlokalizowanie. Z czego wynika popularność paczkomatów? Powodów, dla których wielu właścicieli i klientów sklepów internetowych korzysta z paczkomatów, jest wiele. Do najważniejszych należy zaliczyć:

 • niskie koszty przesyłek – ceny paczek zaczynają się od kwoty 14,99 zł, a za niewielką, dodatkową opłatą, możesz ją ubezpieczyć do kwoty 20 000 zł,
 • możliwość odbioru i nadania przesyłki w dowolnym momencie – paczkomaty są czynne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu nie jesteś ograniczony czasem ich pracy, a przesyłkę możesz odebrać w dogodnym dla siebie momencie,
 • szybki czas dostawy – większość przesyłek trafia do odpowiedniego paczkomatu już dzień po nadaniu, dzięki czemu nie czekasz na zamówione towary,
 • możliwość śledzenia paczki od momentu jej nadania aż do momentu jej dostarczenia do paczkomatu – jeżeli otrzymasz od sprzedawcy 24-cyfrowy numer paczki, możesz monitorować jej trasę, korzystając ze strony internetowej InPost.

Gdzie w Krynicy Morskiej znajdziesz paczkomat?

Krynica Morska jest jednym z miast, w którym działa paczkomat. Jest on zlokalizowany przy ul. Gdańskiej 79, za restauracją Pobite Gary Danuśki (paczkomat KMO01N). Jeżeli chcesz zamówić przesyłkę do tego paczkomatu, ale adres niewiele Ci mówi, to na tej stronie internetowej znajdziesz mapkę z lokalizacją paczkomatu: https://inpost.pl/paczkomat-krynica-morska-kmo01n-gdanska-paczkomaty-pomorskie.

Na podanej stronie możesz też skorzystać z opcji wyznaczenia trasy z dowolnego punktu. Dzięki temu dotrzesz do paczkomatu bez kłopotów.

Jak odebrać paczkę z paczkomatu?

Nie korzystałeś wcześniej z paczkomatu? Odbiór przesyłki ze skrytki jest niezwykle prosty. Przy zamówieniu produktów wybierz opcję dostawy do paczkomatu. Gdy Twoja przesyłka trafi do jednej ze skrytek w paczkomacie, na podany przy zamówieniu numer telefonu otrzymasz 6-cyfrowy kod. Będzie on niezbędny do odbioru paczki.

Aby odebrać przesyłkę z paczkomatu, musisz jedynie:

 • podać numer telefonu komórkowego, na który otrzymałeś wspomniany 6-cyfrowy kod,
 • wpisać 6-cyfrowy kod,
 • wyjąć przesyłkę ze skrytki, do której otworzyły się drzwiczki.

Po odbiorze paczki na monitorze wyświetli się informacja o tym, ile czasu zajęło Ci odebranie przesyłki. Najczęściej czynność trwa ok. 30 sekund.

Jeżeli chcesz odbierać przesyłki jeszcze szybciej, możesz skorzystać z aplikacji mobilnej. Zapewnia ona m.in. kod QR niezbędny do szybkiego odbioru przesyłek. Dodatkowo aplikacja jest wyposażona w szereg przydatnych funkcji, np. pozwala śledzić przesyłki.

Paczkomaty umożliwiają też odbiór przesyłek za pobraniem. Za przesyłkę możesz zapłacić zarówno kartą płatniczą (bezpośrednio w paczkomacie), jak i gotówką (po przekazaniu przesyłki do oddziału InPost).

Nadawanie paczek w paczkomacie – jak to działa?

Prowadzisz sklep internetowy? Chcesz wysłać przesyłkę znajomemu lub rodzinie? Paczkomaty pozwalają także na nadawanie paczek. W tym celu potrzebne będą Ci numery telefonu (Twój i odbiorcy) oraz sygnatura paczkomatu, do którego przesyłka ma trafić. Instrukcja nadania paczki wyświetli się na monitorze – wystarczy, że:

 • określisz gabaryt przesyłki,
 • podasz numery telefonów (niektóre paczkomaty proszą również o adres mailowy adresata),
 • wskażesz docelowy paczkomat.

Nadawanie paczek w paczkomacie oznacza konieczność ich opłacenia. Możesz to zrobić kartą lub środkami z Managera Paczek. Po włożeniu przesyłki do skrytki pozostaje jeszcze odbiór potwierdzenia nadania – otrzymasz go na maila. Zawarte w nim wiadomości informacje pozwolą Ci na śledzenie przesyłki.

Paczkomat blisko Ciebie w Krynicy Morskiej
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.