imieniny: pokaż (11 imion)Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborski strażak Mistrzem Polski w MMA.

Sekcyjny Rafał Błachuta z PSP w Malborku został Mistrzem Polski Służb Mundurowych w MMA w kategorii do 80 kg. Jest to już czwarty tytuł malborskiego strażaka.

VII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w MMA odbyły się w hali sportowo – widowiskowej Arena w Toruniu w dniach 12 – 13 października br. W zawodach, w sześciu kategoriach startowali funkcjonariusze polskich służb mundurowych, m.in. z policji, straży pożarnej, wojska polskiego, straży granicznej.

Mamy Mistrza!

W kategorii do 80 kg pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Polski wywalczył strażak z malborskiej PSP, Rafał Błachuta. Udało nam się zamienić kilka słów z Mistrzem, jednak skromność tym razem wygrała i zgodził się tylko na zdjęcia bez wywiadu. Mimo wszystko, dobre i to.

Naszemu Mistrzowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych oraz zawodowych.

Zdjęcia z walk: facebook Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w MMA (Piotr Wierzbicki)