Wydanie nr 351/2018, Poniedziałek 17.12.2018
imieniny: pokaż (4 imiona)Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Kamery on-line 24/7

Jantar Plaża wejście nr 79A - 80 kamera on line. Port Rybacki. Aktualna pogoda na plaży w Jantarze. Morze Bałtyckie

  • 767842 odsłony
  • 132 komentarze
Podziel się ze znajomymi:

Jantar Plaża wejście nr 79A - 80 kamera on line.

Port Rybacki.

Aktualna pogoda na plaży w Jantarze

Kamery nad morzem, oglądaj plaże i morze w kamerach internetowych

Jantar to niewielka wieś położona w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Miejsce już od XIII wieku było znaną osadą rybacką, a słynęło przede wszystkim ze wspaniałych karczm oraz z bogactwa bursztynu. Również i dzisiaj, od listopada do kwietnia, trwają tutaj bursztynowe żniwa.

Powiat Nowodworski - Fakty - Ogłoszenia - Komentarze www.zulawyimierzeja24.pl

Jantar: Zobacz kamery pogodowe plaża i wejścia - kliknij i zobacz na żywo

Kamera plaża Jantarjantar wejście na plaże, port rybacki w Jantarze Jantar Bar Karmazyn, Smażalnia Oaza - zapraszamy na Rybkę

wejście - Wyjśćie z Plaży JantarWidok na żywo z Baru Wodnik - JantarStegna plaża na żywo pogoda w Stegnie

 


Oprócz ładnych pamiątek z bursztynu, Jantar przyciąga swoimi plażami. Są one czyste, szerokie i bezpieczne. Ponadto, na turystów czeka bogata baza gastronomiczna i noclegowa. W sezonie letnim nie brak również bogatej oferty kulturalnej i ciekawych imprez o charakterze kulturalno - rozrywkowym.

Przykładowo, od 1999 roku, Jantar jest miejscem corocznych Mistrzostw Świata w poławianiu Bursztynu. Jeśli jednak nie uda nam się nic znaleźć, bursztyn pod różną postacią możemy oglądać w tutejszym Muzeum Bursztynnictwa (przy placówce Szkoły Podstawowej; otwarte 1 czerwca 2004 roku w celu upamiętniania tradycji i kultury regionu.

W muzeum poznamy historię bursztynnictwa, jak powstaje bursztyn oraz zobaczymy przepiękne okazy tego cennego kruszcu z zatopionymi owadami i fragmentami roślin).

Zobacz pozostałe kamery w tej lokalizacji:

Jantar wyjście nr 80 kamera on line. Pogoda Plaża Jantar. Powiat Nowodworski - Fakty - Ogłoszenia - Komentarze  www.zulawyimierzeja24.pl

Jantar beach entrance No. 79A - 80 camera online . Fishing Port . Current weather on the beach in Jantar

Losowe kamery


Losowe ogłoszenia

Ostatnie artykuły


Komentarze (131)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

 
Iwonka
Iwonka 23.08.2016, 11:34
jaka pogoda w Jantarze?
Zbyszek filip
Zbyszek filip 22.08.2016, 20:25
Ja byłem z rodziną kilkanaście dni temu w Jantarze na polu namiotowym i było SUPER:) ogólnie jeżdżę tam już chyba od kilkunastu lat i jest OK :)
Mazurka
Mazurka 06.08.2016, 22:07
Jutro przyjezdzamy na Jantar
Swój Jantarowiec
Swój Jantarowiec 14.08.2016, 19:34
Zabierzcie ciepłe rzeczy bo u nas to już prawie jesień...lato było i się skończyło jakieś 2 tygodnie temu ja już przepalam w piecu co by mi ostatni wczasowicze nie odjechali do domu z pensjonatu.Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy!!!!
Piotr
Piotr 03.08.2016, 08:18
Jeszcze 3 dni
B.
B. 01.08.2016, 15:30
W Jantarze byłam pierwszy raz i wróciłam bardzo zadowolona. Plaże fajne, woda również, tłumów nie ma (przy wejściu, gdzie umieszczona jest kamera dużo, dużo więcej ludzi). Na plażę szliśmy około 10 minut "Bursztynowym szlakiem"- przez piękny i pachnący las. Trzeba tam było pokonać ok. 100 schodków, więc dla kogoś z wózkiem raczej odpada. Nie mamy samochodu, więc z Gdańska jechaliśmy autobusem linii 870- cena 12 zł od osoby dorosłej. Kłopot był z powrotem, bo autobusy kursują co godzinę z Krynicy Morskiej i w Jantarze już nie mieliśmy się jak zabrać, bo był cały zapakowany ( prawdopodobnie ze względu na to, że była to sobota i dodatkowo rozpoczął się Jarmark Dominikański, a może po prostu tak niefortunnie trafiliśmy). Wybraliśmy więc alternatywny sposób dojazdu. Melexem Pan zabrał nas do Mikoszewa ( im więcej osób na pokładzie tym mniej zapłacicie), potem promem ( 4 zł od osoby) i potem już autobusem miejskim prosto na Dworzec Główny ( bilet normalny 3,80 od osoby). Pozdrawiam tych po i przed urlopem, którym szczerze zazdroszczę :)