Wydanie nr 268/2018, Wtorek 25.09.2018
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl

Kamery on-line 24/7

Jantar Plaża wejście nr 79A - 80 kamera on line. Port Rybacki. Aktualna pogoda na plaży w Jantarze. Morze Bałtyckie

  • 738451 odsłon
  • 124 komentarze
Podziel się ze znajomymi:

Jantar Plaża wejście nr 79A - 80 kamera on line.

Port Rybacki.

Aktualna pogoda na plaży w Jantarze

Kamery nad morzem, oglądaj plaże i morze w kamerach internetowych

Jantar to niewielka wieś położona w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Miejsce już od XIII wieku było znaną osadą rybacką, a słynęło przede wszystkim ze wspaniałych karczm oraz z bogactwa bursztynu. Również i dzisiaj, od listopada do kwietnia, trwają tutaj bursztynowe żniwa.

Powiat Nowodworski - Fakty - Ogłoszenia - Komentarze www.zulawyimierzeja24.pl

Jantar: Zobacz kamery pogodowe plaża i wejścia - kliknij i zobacz na żywo

Kamera plaża Jantarjantar wejście na plaże, port rybacki w Jantarze Jantar Bar Karmazyn, Smażalnia Oaza - zapraszamy na Rybkę

wejście - Wyjśćie z Plaży JantarWidok na żywo z Baru Wodnik - JantarStegna plaża na żywo pogoda w Stegnie

 


Oprócz ładnych pamiątek z bursztynu, Jantar przyciąga swoimi plażami. Są one czyste, szerokie i bezpieczne. Ponadto, na turystów czeka bogata baza gastronomiczna i noclegowa. W sezonie letnim nie brak również bogatej oferty kulturalnej i ciekawych imprez o charakterze kulturalno - rozrywkowym.

Przykładowo, od 1999 roku, Jantar jest miejscem corocznych Mistrzostw Świata w poławianiu Bursztynu. Jeśli jednak nie uda nam się nic znaleźć, bursztyn pod różną postacią możemy oglądać w tutejszym Muzeum Bursztynnictwa (przy placówce Szkoły Podstawowej; otwarte 1 czerwca 2004 roku w celu upamiętniania tradycji i kultury regionu.

W muzeum poznamy historię bursztynnictwa, jak powstaje bursztyn oraz zobaczymy przepiękne okazy tego cennego kruszcu z zatopionymi owadami i fragmentami roślin).

Zobacz pozostałe kamery w tej lokalizacji:

Jantar wyjście nr 80 kamera on line. Pogoda Plaża Jantar. Powiat Nowodworski - Fakty - Ogłoszenia - Komentarze  www.zulawyimierzeja24.pl

Jantar beach entrance No. 79A - 80 camera online . Fishing Port . Current weather on the beach in Jantar

Losowe kamery


Losowe ogłoszenia

Ostatnie artykuły


Komentarze (123)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

 
NO NAME
NO NAME 12.12.2016, 08:39
Zaglądam tu prawie codziennie wypominam miniony urlop ,i już snuję plany na następny.Ta kamerka przywołuje moje wspaniałe urlopowe chwile.W lato stroimy focha na brak słonecznej pogody, a dziś chciałbym chociaż tam być
Magda
Magda 29.12.2016, 14:14
Mam to samo. Kocham Jantar, czuję się tam tak zwyczajnie szczęśliwa. Oby do lata:)
dudek
dudek 06.10.2016, 12:42
Czytając komentarze widzę, że nie jestem dziwnym typem zabierającym rodzinę do Jantara co roku od kilku lat, wcześniej bedąc tam wielokrotnie jako dziecko. Mam nadzieje że właściciele kwater oraz władze zauwaząją tą kwestie i jej zalety, a w konsekwancji poprowadzą rozwój miejscowości w sposób który nie przestraszy ich wieloletnich przyjacioł.
Dorota z Przyszowic
Dorota z Przyszowic 06.10.2016, 08:14
Tak tęskniłam że we wrześniu znowu przyjechałam.Pogoda była piękna,lepsza niż w lipcu.I czekam do lata aż znowu tam będę!!!
amber
amber 09.09.2016, 14:52
Jaki piękny wrzesień w Jantarze :) Szkoda, że trzeba czekać cały rok ...
Dorota z Przyszowic
Dorota z Przyszowic 28.08.2016, 15:40
Kocham Jantar,w lipcu byliśmy na urlopie, pogoda nie za specjalna ale atmosfera super.Jeździmy tam już 16 rok w jedno miejsce do Pensjonatu Krystek,wspaniali właściciele,prawie jak rodzina i jeżeli zdrowie pozwoli,będę tam z rodziną nadal,jeździła.To jest jedno miejsce na ziemi gdzie naprawdę jestem szczęśliwa!!!!