Wydanie nr 154/2020, Wtorek 2.06.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Marzanna, Marcelin, Efrem, Maria, Trofima, Erazm, Racisław, Nicefor, Piotr, Eugeniusz, Florianna, Floriana, Mikołaj, Marianna, Fotyn, Materna, Domna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański: 7 krzaków konopi indyjskich w mieszkaniu. 43-latka usłyszała zarzuty.

Nowy Dwór Gdański: 7 krzaków konopi indyjskich w mieszkaniu. 43-latka usłyszała zarzuty. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Ponownie sprawdziły się informacje nowodworskich kryminalnych. Wczoraj funkcjonariusze zabezpieczyli w jednym z mieszkań 7 krzaków konopi oraz prawie 10 gram marihuany. 43-letnia mieszkanka Nowego Dworu Gdańskiego usłyszała zarzuty z art. 63 Ustawy o przeciwdziałaniu Narkomanii.
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego sprawdzają każdą informację o osobach, które mogą posiadać środki odurzające lub substancje psychotropowe. Do nowodworskich kryminalnych dotarła informacja, że w jednym z mieszkań w Nowym Dworze Gdańskim może znajdować mała plantacja konopi. I tym razem informacje te potwierdziły się. W mieszkaniu 43-letniej mieszkanki Nowego Dworu Gdańskiego policjanci zabezpieczyli 7 krzaków konopi, prawie 10 gram suszu roślinnego oraz namiot, który służył do uprawy konopi. Po przebadaniu testerem okazało się, że była to marihuana oraz konopie inne niż włókniste. 43-latka dobrowolnie poddała się karze. Usłyszała zarzuty z art. 63 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii.
Info i foto: KPP Nowy Dwór Gdański
Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
polak
polak 13.03.2019, 14:57
brawo brawo wóda lepsza chory kraj