Wydanie nr 188/2020, Poniedziałek 6.07.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Niegosław, Dominika, Nazaria, Dominik, Ignacja, Gotard, Agrypina, Chociebor, Zuzanna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pożar silnika koparki w Dworku i aż 33 interwencje w związku z pożarami traw - tygodniowy raport nowodworskich służb mundurowych

Pożar silnika koparki w Dworku i aż 33 interwencje w związku z pożarami traw - tygodniowy raport nowodworskich służb mundurowych fot. redakcja
O wypadku rowerzysty, pożarze silnika koparki oraz innych interwencjach nowodworskiej straży pożarnej przeczytają Państwo w raporcie tygodniowym.

Dnia 06.04.2019 w miejscowości Dworek o godzinie 10:53 doszło do zapalenia się silnika koparki. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu piany ciężkiej w natarciu z wykorzystaniem sprzętu ochrony dróg oddechowych. Powyższe działanie pozwoliło strażakom na lokalizację i ugaszenie pożaru. 

Dnia 07.04.2019 o godzinie 9:40 w Krynicy Morskiej przy ulicy Portowej rowerzysta uderzył w słup. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP-wsparcia psychicznego, termoizolacji folią życia, unieruchomienie złamanych kończyn. Przybyły na miejsce ZRM zabrał rowerzystę do szpitala.

Inne interwencje straży pożarnej:

33 Pożar suchej trawy/trzciny
2 Alarmy fałszywe
2 Uprzątnięcie jezdni
1 Pożar ściółki w lesie
1 Pożar topoli
1 Pożar śmieci
1 Pożar drzwi budynku gospodarczego
1 Otwarcie mieszkania w asyście policji
Info: KP PSP Nowy Dwór Gdański
Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.