Wydanie nr 158/2020, Sobota 6.06.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Norberta, Dominika, Benignus, Gerarda, Symeon, Więcerad, Laurenty, Gerard, Klaudiusz, Norbert, Paulina, Kandyda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborskie Morsy zakończyły sezon morsowania 2018/19

 Malborskie Morsy zakończyły sezon morsowania 2018/19 fot. Facebook Malborskie Morsy/ Andrzej S.
12 kwietnia br. Malborskie Morsy zakończyły wspólną biesiadą w Stegnie sezon morsowania.

Wspólnie z Malborskimi Morsami świętowali również goście z Klubu Morsów "Przerębel" w Tczewie, Morsy z Elbląga oraz Braniewa. W gronie miłośników zimnych kąpieli są również dzieci Nel 6.5 i Filip lat 5, którzy są przykładem do naśladowania.
Stowarzyszenie może pochwalić się sukcesami w takich wydarzeniach jak: "Śnieżka w szortach","Jezioro Bajkał Przebyte autostopem w zimę", "Skandynawia dla aktywnych". Warte podkreślenia jest to, że jako jedni z pierwszych w kraju członkowie Malborskich Morsów nurkowali pod lodem na wstrzymanym oddechu.

Dziękujemy Gmina Stegna i Urząd Morski Gdynia za wydanie pozwolenia na palenie ogniska na plaży z którego nie skorzystaliśmy ( pogoda nie pozwoliła) Dziękujemy gościom z klubu Tczewski Klub Morsów "Przerębel" , Elbląskie Morsy, Braniewskie Morsy za przybycie i wspólną zabawę. 

Info i foto: Facebook Malborskie Morsy/ Andrzej S.

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.