Wydanie nr 157/2020, Piątek 5.06.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Walter, Waleria, Dobrociech, Bonifacy, Nikanor, Igor, Hildebrand, Hildebranda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański: Święto Wolności i Solidarności – 30. Rocznica pierwszych częściowo wolnych wyborów w ZS nr 2

Nowy Dwór Gdański: Święto Wolności i Solidarności – 30. Rocznica pierwszych częściowo wolnych wyborów w ZS nr 2 fot. Ewa Oracz spec. ds. kadr Zespół Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim
Zespół Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim włączył się w obchody 30 rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów w powojennej Polsce.

Dnia 04.06.2019 we wtorek o godzinie 12.00 odbyło się wspólne odśpiewanie hymnu Polski przez społeczność szkolną. Dnia 05.06.2019 delegacja młodzieży  uczestniczyła  w spotkaniu w „Kawiarence Wolności" zorganizowanej przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Ireny Sendlerowej z panią Henryką Krystyną Krzywonos-Strycharską.  Została także  zorganizowana akcja informacyjna dotycząca  ww. wyborów poprzez wykonanie gazetek  na korytarzach szkolnych i w bibliotece. Podczas zajęć historii i WOS-u nauczyciele  przedstawili  uczniom tematykę związaną z pierwszymi wyborami w roku 1989.

Info i foto: Ewa Oracz spec. ds. kadr  Zespół Szkół nr 2 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.