Wydanie nr 150/2020, Piątek 29.05.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Maksymina, Teodor, Bogusława, Maksymin, Ermentruda, Urszula, Rajmunda, Magdalena, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Lubieszewo: Szkoła Podstawowa w programie MegaMisja.

Lubieszewo: Szkoła Podstawowa w programie MegaMisja. fot. Facebook Szkoła Podstawowa w Lubieszewie
Szkoła Podstawowa jako jedna z nielicznych w woj.pomorskim weźmie udział w programie MegaMisja. Dzięki czemu dzieci będą mogły dowiedzieć się między innymi jak bezpiecznie korzystać z Internetu.

Od września rozpoczną się zajęcia, #FundacjaOrange pomoże uczniom z Lubieszewa uczyć się mądrego i bezpiecznego korzystania z internetu.

Nie możemy się doczekać. Nasza szkoła rozpocznie zajęcia MegaMisji, jako jedna ze 150 szkół. ( z województwa pomorskiego dostało sie tylko 6 szkół, w tym nasza). Konkurencja była ogromna, bowiem do konkursu zgłosiło się 420 placówek. Cieszymy się, że nasz filmik spodobał się jury. MegaMisja to program edukacyjny Fundacji Orange.

Program jest przeznaczony dla uczniów klas 1-3. W czasie zajęć prowadzonych przez 10 miesięcy nauki w szkole uczniowie poznają zasady bezpiecznego i kreatywnego korzystania z internetu. Uczą się m.in. jak zrobić dobre zdjęcie, jak legalnie skorzystać z internetowych źródeł czy jak przeprowadzić kampanię społeczną.

Info i foto: Facebook Szkoła Podstawowa w Lubieszewie

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.