Wydanie nr 17/2021, Niedziela 17.01.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Antoni, Jan, Alba, Sulpicjusz, Rościsław, Przemił
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Oddano 20 250 ml krwi. Wspólna akcja mundurowych na rzecz 3 – letniej dziewczynki.

  • Wydanie nr 17/2021
  • 2 sierpnia 2019, 13:49
  • Redakcja
  • Wiadomości
  • 2 komentarze
Oddano 20 250 ml krwi. Wspólna akcja mundurowych na rzecz 3 – letniej dziewczynki. fot. Warmińsko - Mazurski Oddział Straży Granicznej
Mundurowi odpowiedzieli na apel rodziców niespełna trzyletniej Lenki walczącej z białaczką. W czwartek, 1 sierpnia br. w budynku Kolejowego Przejścia Granicznego w Braniewie, przeprowadzili akcję krwiodawczą, by pomóc w leczeniu dziewczynki.

Podczas przedsięwzięcia zorganizowanego przez Klub HDK PCK przy Placówce Straży Granicznej w Braniewie „Na ratunek” oraz „ Niebieska kropla” Klubu HDK PCK przy Komendzie Powiatowej Policji w Braniewie zebrano 20 250 ml krwi pełnej. Cennym darem podzieliło się 45 krwiodawców. Pięć osób powiększyło zaszczytne grono Honorowych Dawców Krwi, oddając krew po raz pierwszy. Uczestnikami zbiórki byli przedstawiciele służb mundurowych, uczniowie szkół średnich i wyższych oraz mieszkańcy Braniewa i okolicznych miejscowości.

Akcję krwiodawstwa zabezpieczało Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie Oddział Terenowy w Elblągu.

Informacja: st. sierż. SG Anna Matejuk – Ficek, WMOSG

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Malbork
Malbork 05.08.2019, 07:40
………………połączmy się w bólu z Marszałkiem Kuchcińskim w tych ciężkich i wstydliwych dla niego chwilach ! Zostali zdradzony i ośmieszony w oczach rodziny, sąsiadów, wyborców i wszystkich normalnych Polaków ! Marek idzie w zaparte jak Piotrowicz a Kanceleria Sejmu składa fałszywe informacje ! Kto wybrał takich idiotów na Posłów ?
Obywatel
Obywatel 02.08.2019, 17:04
Wielkie mi halo. Ja jako cywil oddawałem krew, ratowałem poszkodowanych w wypadkach, łapałem przestępców, łapałem pijanych kierowców. I nikt mi nigdy nawet za to nie podziękował. Dlatego powiedziałem, że NIGDY więcej nie pomogę już nikomu bo pomagałem z narażeniem własnego zdrowia i życia i nawet dziękuję nie usłyszałem. Mało tego, kiedy złapałem pijaka za kierownicą i wezwałem policję to ci policjanci przypisali to sobie żeby premię dostać. Tfuu zakłamanie i fałsz.