Wydanie nr 157/2020, Piątek 5.06.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Walter, Waleria, Dobrociech, Bonifacy, Nikanor, Igor, Hildebrand, Hildebranda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wspólne działania nowodworskiej policji z Wojewódzkim Inspektoratem Ochrony Środowiska

Wspólne działania nowodworskiej policji z Wojewódzkim Inspektoratem Ochrony Środowiska fot. redakcja
W poniedziałek 16 września odbyły się wspólne działania nowodworskiej drogówki z Wojewódzkim Inspektoratem Ochrony Środowiska z Gdańska. Głównym celem działań była kontrola pojazdów zajmujących się przewozem odpadów. Podczas działań nałożono 3 mandaty karne na sumę 2400zł, zatrzymano 4 dowody rejestracyjne oraz sporządzono notatkę, która posłuży do sporządzenia decyzji o ukaranie przewoźnika.

16 września br. funkcjonariusze nowodworskiego Referatu Ruchu Drogowego przeprowadzili wspólne działania z Wojewódzkim Inspektoratem Ochrony Środowiska z Gdańska. Głównym celem przeprowadzenia działań była kontrola pojazdów zajmujących się przewozem odpadów pod kątem prawidłowości zabezpieczenia przewożonego ładunku. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili głównie nieprawidłowo zabezpieczony ładunek, który wydostawał się na zewnątrz pojazdu, kierujący pojazdami nie posiadali podczas kontroli zezwoleń na przewóz odpadów jak również ujawnili nieprawidłowy stan techniczny pojazdów. Za powyższe nieprawidłowości policjanci nałożyli 3 mandaty karne na łączną sumę 2400zł, zatrzymali 4 dowody rejestracyjne jak również sporządzili jedna notatkę, która posłuży do sporządzenia decyzji o ukaranie przewoźnika.

Info: KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.