Wydanie nr 65/2021, Sobota 6.03.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Eugenia, Róża, Jordana, Koleta, Frydolin, Wiktor, Jordan, Będzimysł
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Polscy funkcjonariusze Straży Granicznej z wizytą na granicy mołdawskiej i gruzińskiej.

  • Wydanie nr 65/2021
  • 25 września 2019, 09:02
  • Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
  • Na sygnale
Polscy funkcjonariusze Straży Granicznej z wizytą na granicy mołdawskiej i gruzińskiej. fot. Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej od 16 do 20 września w ramach projektu Focal Points Staff Exchange, koordynowanego przez Agencję Frontex, przebywali z wizytą na granicy mołdawskiej i gruzińskiej.

Komendant Placówki Straży Granicznej w Bezledach ppłk SG Mariusz Haraf oraz koordynator punktu ogniskowego z przejścia granicznego w Bezledach chor. szt. SG Marcin Grobelny spotkali się z mołdawskimi funkcjonariuszami. Natomiast Zastępca komendanta z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach mjr SG Maciej Kiełek oraz kierownik zmiany z placówki ppor. SG Paweł Puchacz odwiedzili gruzińskie służby. Wizyta służyła wymianie doświadczeń w zakresie praktyk stosowanych w ochronie granicy państwowej. Ponadto funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zapoznali się ze strukturą organizacyjną przejść granicznych, sprzętem oraz specyfiką zadań mołdawskich i gruzińskich służb.
Od początku roku funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej wyjeżdżali czterokrotnie w ramach projektu Focal Points Staff Exchange m.in. do Finlandii, Gruzji, Mołdawii czy na Łotwę. W analizowanym okresie Placówki Straży Granicznej w Bezledach i Grzechotkach gościły łącznie 7 funkcjonariuszy z takich państw jak: Kosowo, Mołdawia, Belgia, Gruzja czy Finlandia.

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.