Wydanie nr 27/2021, Środa 27.01.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Aniela, Rozalia, Jan Chryzostom, Jerzy, Julian, Przybysław, Adalruna, Alruna, Angelika, Teodoryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sceny jak z filmu – policyjny pościg i strzały za uciekinierem. Weekendowy raport malborskich służb mundurowych.

  • Wydanie nr 27/2021
  • 30 września 2019, 15:52
  • Redakcja
  • Na sygnale
  • 1 komentarz
Sceny jak z filmu – policyjny pościg i strzały za uciekinierem. Weekendowy raport malborskich służb mundurowych. fot. pixabay
Miniony tydzień nie należał do najspokojniejszych dla malborskich służb mundurowych. Wszystko za sprawą kilku zdarzeń, jakie miały miejsce w naszym powiecie.

Jednostki PSP i OSP z terenu powiatu malborskiego wyjeżdżały do trzech pożarów, w tym do palącego się dachu budynku wielorodzinnego w Szymankowie. Strażacy usunęli także m.in. gniazda os, plamę oleju i rozsypaną pszenicę na jezdni. Zabezpieczali również miejsce wypadku drogowego na drodze między Starą Wisłą a Lisewem Malborskim.

Sceny jak z filmu rozegrały się na krajowej 22, gdy w miejscowości Królewo policjanci malborskiej drogówki chcieli zatrzymać kierowcę VW Golf do kontroli za przekroczenie prędkości. Kierowca nie zatrzymał się i o mały włos nie potrącił stojącego funkcjonariusza. Podczas podjętego pościgu, policjanci zmuszeni byli do oddania ostrzegawczych strzałów, z których jeden spowodował, że kierowca golfa zatrzymał się. Jednak nie zamierzał dobrowolnie oddać się w ręce policji. Uciekł, porzucając auto ze znajdującymi się wewnątrz kobietami i dziećmi.

Więcej szczegółów dowiecie się państwo z materiału wideo.

Informacji udzieliła asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku oraz kpt. Damian Tomaszewski, rzecznik prasowy PSP Malbork.

Redakcja
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Instruktor
Instruktor 30.09.2019, 17:40
..........................ile razy będę powtarzał, że do uciekającego samochodem strzelamy prosto w łeb a uciekającego pieszo w kolano !